Sety widowiskowe

POLSKI ROCK LAT 1980-2020

Nowa odsłona polskich hitów rockowych w zaskakujących aranżacjach. Zespół muzyczny w składzie wokal, gitara, gitara basowa, perkusja i chórki zaprezentuje odświeżone, otoczone elektroniką wersje m.in. takich utworów jak „Mówię Ci, że…” – TILT, „1996” – T.LOVE, „Nie pytaj o Polskę” – Obywatel G.C. czy „Uciekinier” – Myslovitz. Półtora godziny grania na żywo. Propozycja dla fanów polskiej rockowej muzyki rozrywkowej.

CZAS TRWANIA SPEKTAKLU/KONCERTU 90 MINUT

WIECZÓR WSPOMNIEŃ

Koncert „Wieczór wspomnień” to muzyczny portret najbardziej utalentowanych i charyzmatycznych solistów polskiej estrady minionego sześćdziesięciolecia. W towarzystwie nastrojowo brzmiącego pianina, nasi wokaliści zaprezentują piosenki m.in. takich mistrzów jak: Stan Borys, Mieczysław Fogg, Marek Grechuta, Andrzej Zaucha, Czesław Niemen, Jerzy Połomski, Piotr Szczepanik czy Wojciech Młynarski. Można być pewnym, iż w trakcie wydarzenia nie zabraknie takich przebojów jak „Dziwny jest ten świat”, „Jaskółka uwięziona” czy też „Dni, których nie znamy”.

CZAS TRWANIA SPEKTAKLU/KONCERTU 60 MINUT


CIAO ITALIA

“Ciał, ciał, ciał Siczilianooo!” – zna to chyba każdy. Podczas koncertu CIAO ITALIA nie zabraknie przebojów ze słonecznych Włoch: „Una Paloma Blanca”, “Felicita”, “Ti Amo” i wiele innych, które wykonają dla Państwa nasi muzycy i wokaliści. Serdecznie zapraszamy na prawdziwą muzyczną podróż po słonecznej Italii, umiejscowioną w latach 80-tych ubiegłego wieku !

CZAS TRWANIA SPEKTAKLU/KONCERTU 60 MINUT

SPOTKANIE Z MUZYKĄ KLASYCZNĄ

Światy muŚwiaty muzyczne opery i popu wcale nie są takie odległe. Już dawno zaczęły się przenikać, co doskonale udowadniają nasi artyści. Ten set muzyczny obejmuje największe utwory / przeboje takiego wirtuoza jak Luciano Pavarotti. W trakcie wydarzenia zostanie wykonanych kilkanaście utworów, w ciekawym zderzeniu muzyki klasycznej, operowej (Mistrz Pavarotti) z popem/jazzem/rockiem (jego goście: Bono, Sinatra, Spice Girls, George Michael, Till Lindemann i inni). Całość została tak skomponowana aby nadać znanym hitom muzyki popularno – rozrywkowej nowego brzmienia i ciekawego aranżu. Dzięki takiemu miksowi, widzowie mogą przekonać się, że te gatunki muzyczne wcale się nie wykluczają. Zapewniamy, że utwór „’O sole mio” na naszej scenie brzmi niesamowicie.

CZAS TRWANIA SPEKTAKLU/KONCERTU 80 MINUT

MĘSKIE NUTY

Set dla miłośników mocniejszych riffów. W ramach koncertu „Męskie nuty” na żywo grający zespół muzyków (gitara, perkusja, bas) wraz z charyzmatycznym wokalistą zaprezentuje największe przeboje zespołów wywodzących się z gatunków muzycznych typu: grunge czy hardrock. Podczas dziewięćdziesięciominutowego występu będzie można posłuchać piosenek zespołów AC/DC, Soundgarden, Pearl Jam oraz Stone Tample Pilots.

CZAS TRWANIA SPEKTAKLU/KONCERTU 90 MINUT

CELEBRACJA GWIAZD

W ramach tego seta zostaną wykonane największe przeboje nieżyjących już niestety gwiazd światowego rock and rolla: Freddie Mercury, Amy Winehouse oraz David Bowie. Idealnie odwzorowane stroje, charakterystyczny ruch sceniczny, dynamiczna perkusja, jedyne w swoim rodzaju brzmienie gitary elektrycznej oraz dopełniająca całości gitara basowa, pozwoli najbardziej wymagającej widowni poczuć ducha minionej epoki i przypomni na czym polegała “magia” Freddie’go, Bowie’go czy Amy.  Hity takie jak: „Radio Ga-Ga”, “I want to break free”, „China girl” czy też „Rehab” to tylko niektóre z propozycji, które zostaną zaprezentowane w trakcie wydarzenia.

CZAS TRWANIA SPEKTAKLU/KONCERTU 90 MINUT

ENJOY THE SILENCE

Delektuj się ciszą … niekoniecznie jednak po cichu, zabrzmią w naszym teatrze, covery najbardziej znanych utworów cenionej na całym świecie grupy Depeche Mode ! Na żywo grająca sekcja rytmiczna, gitara i syntezatory, okraszone głosem naszych wokalistów, dają całkiem bliskie oryginałom wersje największych hitów zespołu. Depeche Mode to muzyczna ikona świata muzyki elektronicznej i alternatywnego rocka, a stworzone przez grupę melodie są ponadczasowe i do dziś generują gigantyczny ładunek emocji dla słuchaczy.

CZAS TRWANIA SPEKTAKLU/KONCERTU 90 MINUT

DISCO BOLOBOYS

BOLOBOYS to autorski, świeżutki projekt bezpośrednio wywodzący się ze struktur The Droshkoov Theatre. Trzech muzyków w subtelny, nienachalny sposób podejmuje próbę nawiązania do popularnego w ostatnich latach w naszym kraju nurtu muzyki disco polo. Podczas koncertów, chłopcy z lekkim przymrużeniem oka i utrzymującym się dystansem w niekonwencjonalny sposób prezentują swoje autorskie numery. Znakiem rozpoznawczym grupy jest dojrzały ananas. Jeżeli przeboje „Ona tańczy dla mnie”, „Ruda tańczy jak szalona” czy „Miłość w Zakopanem” nie są dla Ciebie obojętne to ten set jest właśnie dla Ciebie.

CZAS TRWANIA SPEKTAKLU/KONCERTU 90 MINUT

SANAH PIANO COVER

Nie lada gratka dla nastolatek i starszych fanów Zuzanny Jurczak … znanej szerzej jak SANAH. W ramach tego seta najbardziej znane przeboje artystki w największych detalach odwzoruje wokalistka z The Droshkoov Theatre. Co ciekawe przygotowane wersje utworów opierają się wyłącznie na akompaniamencie pianina. Wszystko razem gwarantuje niezapomniany wieczór przy dobrej muzyce na żywo.

CZAS TRWANIA SPEKTAKLU/KONCERTU 60 MINUT

CHWILA Z ILUZJĄ

Niesamowite triki, elegancki sposób bycia oraz śmieszne gagi powodują, że ten program na długo zostanie zapamiętany. Pokaz prowadzony jest w otoczeniu żartu i dygresji, co jest ważnym walorem, w porównaniu do pokazu, który jest wyłącznie prezentowaniem sztuk. Efekty zniknięć i pojawień, lewitacja czy czytanie w myślach to tylko niektóre z propozycji programu. Dodatkowo podczas każdego pokazu widzowie są włączani do aktywnej współpracy z iluzjonistą, co przełamuje barierę między wykonawcą a Publicznością.

CZAS TRWANIA SPEKTAKLU/KONCERTU 45 MINUT

WIECZÓR KABARETOWY

Każdy kto lubi się śmiać, chociaż raz powinien wybrać set „Wieczór kabaretowy”. W trakcie spektaklu artyści rozbawiają publiczność do łez przedstawiając w krzywym zwierciadle sytuacje dnia codziennego, relacje międzyludzkie, kwestie damsko-męskie i rolę mediów w naszym życiu. Pokazują też, że nie warto brać życia zbyt serio. Serdecznie zapraszamy !

CZAS TRWANIA SPEKTAKLU/KONCERTU 45 MINUT

CZAS NA STAND – UP

Zapraszamy na wieczór STAND-UP w znakomitym wykonaniu! Nasi standuperzy są bez cenzury, niegrzeczni, niewypikani. Mówią to, czego na antenie nie wypada. Udowodnili już, że scena jest ich drugim domem i drugą matką.

CZAS TRWANIA SPEKTAKLU/KONCERTU 45 MINUT