Sety widowiskowe

POLSKI ROCK LAT 1980-2020

Nowa odsłona polskich hitów rockowych w zaskakujących aranżacjach. Zespół muzyczny w składzie wokal, gitara, gitara basowa, perkusja i chórki zaprezentuje odświeżone, otoczone elektroniką wersje m.in. takich utworów jak „Mówię Ci, że…” – TILT, „1996” – T.LOVE, „Nie pytaj o Polskę” – Obywatel G.C. czy „Uciekinier” – Myslovitz. Półtora godziny grania na żywo. Propozycja dla fanów polskiej rockowej muzyki rozrywkowej.

CZAS TRWANIA KONCERTU: 60 MINUT

WIECZÓR WSPOMNIEŃ

Koncert „Wieczór wspomnień” to muzyczny portret najbardziej utalentowanych i charyzmatycznych solistów polskiej estrady minionego sześćdziesięciolecia. W towarzystwie nastrojowo brzmiącego pianina i skrzypiec, nasi wokaliści zaprezentują piosenki m.in. takich mistrzów jak: Stan Borys, Mieczysław Fogg, Marek Grechuta, Andrzej Zaucha, Czesław Niemen, Jerzy Połomski, Piotr Szczepanik czy Wojciech Młynarski. Można być pewnym, iż w trakcie wydarzenia nie zabraknie takich przebojów jak „Dziwny jest ten świat”, „Jaskółka uwięziona” czy też „Dni, których nie znamy”.

CZAS TRWANIA KONCERTU: 60 MINUT


CIAO ITALIA

“Ciał, ciał, ciał Siczilianooo!” – zna to chyba każdy. Podczas koncertu CIAO ITALIA nie zabraknie przebojów ze słonecznych Włoch: „Una Paloma Blanca”, “Felicita”, “Ti Amo” i wiele innych, które wykonają dla Państwa nasi muzycy i wokaliści. Serdecznie zapraszamy na prawdziwą muzyczną podróż po słonecznej Italii, umiejscowioną w latach 80-tych ubiegłego wieku !

CZAS TRWANIA KONCERTU: 60 MINUT

MĘSKIE NUTY

Set dla miłośników mocniejszych riffów. W ramach koncertu „Męskie nuty” na żywo grający zespół muzyków (gitara, perkusja, bas) wraz z charyzmatycznym wokalistą zaprezentuje największe przeboje zespołów wywodzących się z gatunków muzycznych typu: grunge czy hardrock. Podczas sześćdziesięciominutowego występu będzie można posłuchać piosenek zespołów AC/DC, Soundgarden, Pearl Jam oraz Stone Tample Pilots.

CZAS TRWANIA KONCERTU: 60 MINUT

CELEBRACJA GWIAZD 1

W ramach tego seta zostaną wykonane największe przeboje nieżyjących już niestety gwiazd światowego rock and rolla: Freddie Mercury, Amy Winehouse oraz David Bowie. Idealnie odwzorowane stroje, charakterystyczny ruch sceniczny, dynamiczna perkusja, jedyne w swoim rodzaju brzmienie gitary elektrycznej oraz dopełniająca całości gitara basowa, pozwoli najbardziej wymagającej widowni poczuć ducha minionej epoki i przypomni na czym polegała “magia” Freddie’go, Bowie’go czy Amy.  Hity takie jak: „Radio Ga-Ga”, “I want to break free”, „China girl” czy też „Rehab” to tylko niektóre z propozycji, które zostaną zaprezentowane w trakcie wydarzenia.

CZAS TRWANIA KONCERTU: 60 MINUT

CELEBRACJA GWIAZD 2

W ramach tego seta zostaną wykonane największe przeboje kultowych postaci światowego rock and rolla: Dave Gahan + Madonna + Axl Rose. Idealnie odwzorowane stroje, charakterystyczny ruch sceniczny, dynamiczna perkusja, jedyne w swoim rodzaju brzmienie gitary elektrycznej oraz dopełniająca całości gitara basowa, pozwoli najbardziej wymagającej widowni poczuć charakterystyczny dla tej twórczości styl i emocje.  Można być pewnym, że w trakcie koncertu wybrzmią takie perełki jak “La Isla Bonita”, “Walking in my shoes” czy też “Welcome in the jungle”.

CZAS TRWANIA KONCERTU: 60 MINUT

CELEBRACJA GWIAZD 3

W ramach tego seta zaprezentowany dorobek artystyczny polskich, w dalszym ciągu aktywnych artystów rodzimego rock and roll’a. Zostaną wykonane największe przeboje kultowych postaci polskiej, przepastnej skarbnicy muzyki rozrywkowej lat 80. Idealnie odwzorowane stroje, charakterystyczny ruch sceniczny, dynamiczna perkusja, jedyne w swoim rodzaju brzmienie gitary elektrycznej oraz dopełniająca całości gitara basowa, pozwoli najbardziej wymagającej widowni poczuć ducha tego rodzaju muzycznej estetyki.  Można być pewnym, że w trakcie koncertu wybrzmią takie perełki jak “Dzień dobry kocham Cię”, “Teksański” czy też “Warszawa”.

CZAS TRWANIA KONCERTU: 60 MINUT

KORA TRIBUTE

W trakcie 70 minutowego show, zaprezentowane największe przeboje, z których zasłynął zespół MAANAM w latach 1976-2008. Charakter i osobowość tego składu to bez wątpienia Kora, właściwie Olga Aleksandra Sipowicz z domu Ostrowska – polska piosenkarka rockowa i autorka tekstów. Uważana za jedną z najbardziej charyzmatycznych i wybitnych postaci w historii polskiego rocka oraz za ikonę polskiego rocka. Można być pewnym, iż nie zabraknie takich hitów jak: “Krakowski spleen”, “Lucciola” czy “Cykady na Cykladach”. Ten set tworzy pełny skład świetnych i doświadczonych muzyków (dwie gitary elektryczne, gitara basowa, perkusja, instrumenty klawiszowe, wokal). 

CZAS TRWANIA KONCERTU: 70 MINUT

ENJOY THE SILENCE

Delektuj się ciszą … niekoniecznie jednak po cichu, zabrzmią w naszym teatrze, covery najbardziej znanych utworów cenionej na całym świecie grupy Depeche Mode ! Na żywo grająca sekcja rytmiczna, gitara i syntezatory, okraszone głosem naszych wokalistów, dają całkiem bliskie oryginałom wersje największych hitów zespołu. Depeche Mode to muzyczna ikona świata muzyki elektronicznej i alternatywnego rocka, a stworzone przez grupę melodie są ponadczasowe i do dziś generują gigantyczny ładunek emocji dla słuchaczy.

CZAS TRWANIA KONCERTU: 60 MINUT

DISCO BOLOBOYS

BOLOBOYS to autorski, świeżutki projekt bezpośrednio wywodzący się ze struktur The Droshkoov Theatre. Trzech muzyków w subtelny, nienachalny sposób podejmuje próbę nawiązania do popularnego w ostatnich latach w naszym kraju nurtu muzyki disco polo. Podczas koncertów, chłopcy z lekkim przymrużeniem oka i utrzymującym się dystansem w niekonwencjonalny sposób prezentują swoje autorskie numery. Znakiem rozpoznawczym grupy jest dojrzały ananas. Jeżeli przeboje „Ona tańczy dla mnie”, „Ruda tańczy jak szalona” czy „Miłość w Zakopanem” nie są dla Ciebie obojętne to ten set jest właśnie dla Ciebie.

CZAS TRWANIA KONCERTU: 60 MINUT

SANAH PIANO COVER

Nie lada gratka dla nastolatek i starszych fanów Zuzanny Jurczak … znanej szerzej jak SANAH. W ramach tego seta najbardziej znane przeboje artystki w największych detalach odwzoruje wokalistka z The Droshkoov Theatre. Co ciekawe przygotowane wersje utworów opierają się wyłącznie na akompaniamencie pianina. Wszystko razem gwarantuje niezapomniany wieczór przy dobrej muzyce na żywo.

CZAS TRWANIA KONCERTU: 60 MINUT

CHWILA Z ILUZJĄ

Niesamowite triki, elegancki sposób bycia oraz śmieszne gagi powodują, że ten program na długo zostanie zapamiętany. Pokaz prowadzony jest w otoczeniu żartu i dygresji, co jest ważnym walorem, w porównaniu do pokazu, który jest wyłącznie prezentowaniem sztuk. Efekty zniknięć i pojawień, lewitacja czy czytanie w myślach to tylko niektóre z propozycji programu. Dodatkowo podczas każdego pokazu widzowie są włączani do aktywnej współpracy z iluzjonistą, co przełamuje barierę między wykonawcą a Publicznością.

CZAS TRWANIA SPEKTAKLU: 30 MINUT

WIECZÓR KABARETOWY

Każdy kto lubi się śmiać, chociaż raz powinien wybrać set „Wieczór kabaretowy”. W trakcie spektaklu artyści rozbawiają publiczność do łez przedstawiając w krzywym zwierciadle sytuacje dnia codziennego, relacje międzyludzkie, kwestie damsko-męskie i rolę mediów w naszym życiu. Pokazują też, że nie warto brać życia zbyt serio. Serdecznie zapraszamy !

CZAS TRWANIA SPEKTAKLU: 45 MINUT

CZAS NA STAND – UP

Zapraszamy na wieczór STAND-UP w znakomitym wykonaniu! Nasi standuperzy są bez cenzury, niegrzeczni, niewypikani. Mówią to, czego na antenie nie wypada. Udowodnili już, że scena jest ich drugim domem i drugą matką.

CZAS TRWANIA SPEKTAKLU: 45 MINUT

THE DOORS TRIBUTE

W trakcie 70 minutowego show, zaprezentowane największe przeboje, z których zasłynął zespół w latach 60 zespół The Doors. W trakcie koncertu na scenie podjęta zostanie próba uchwycenia szamanistycznej osobowości Jima Morrisona, hipnotyzujących i wirujących klawiszy Raya Manzarka, inspirowanych bluesem gitarowych riffów Robbiego Kriegera oraz ekflektyzujacych rytmów bębnów Johna Densmore’a. Na pewno nie zabraknie takich hitów jak: “Light my fire”, “Riders on the storm” czy “Love me two times”. Ten set tworzy pełny skład świetnych i doświadczonych muzyków (gitara elektryczna, perkusja, instrumenty klawiszowe, wokal). 

CZAS TRWANIA KONCERTU: 70 MINUT