Sety widowiskowe

POLSKI ROCK LAT 1980-2020

Nowa odsłona polskich hitów rockowych w zaskakujących aranżacjach. Zespół muzyczny w składzie wokal, gitara, gitara basowa, perkusja i chórki zaprezentuje odświeżone, otoczone elektroniką wersje m.in. takich utworów jak „Mówię Ci, że…” – TILT, „1996” – T.LOVE, „Nie pytaj o Polskę” – Obywatel G.C. czy „Uciekinier” – Myslovitz. Półtora godziny grania na żywo. Propozycja dla fanów polskiej rockowej muzyki rozrywkowej.

CZAS TRWANIA KONCERTU: 60 MINUT

WIECZÓR WSPOMNIEŃ

Koncert „Wieczór wspomnień” to muzyczny portret najbardziej utalentowanych i charyzmatycznych solistów polskiej estrady minionego sześćdziesięciolecia. W towarzystwie nastrojowo brzmiącego pianina i skrzypiec, nasi wokaliści zaprezentują piosenki m.in. takich mistrzów jak: Stan Borys, Mieczysław Fogg, Marek Grechuta, Andrzej Zaucha, Czesław Niemen, Jerzy Połomski, Piotr Szczepanik czy Wojciech Młynarski. Można być pewnym, iż w trakcie wydarzenia nie zabraknie takich przebojów jak „Dziwny jest ten świat”, „Jaskółka uwięziona” czy też „Dni, których nie znamy”.

CZAS TRWANIA KONCERTU: 60 MINUT

REMEMBERING LUCIANO PAVAROTTI & FRIENDS

Światy muzyczne opery i popu wcale nie są takie odległe. Już dawno zaczęły się przenikać, co doskonale udowadniają nasi artyści. Ten koncert przybliży naszym Widzom, osobowość takiego wirtuoza jak Luciano Pavarotti. W trakcie wydarzenia zostanie wykonanych kilkanaście utworów, w ciekawym zderzeniu muzyki klasycznej, operowej (Mistrz Pavarotti) z popem/jazzem/rockiem (jego goście: Bono, Sinatra, Spice Girls, George Michael, Till Lindemann i inni). Całość została tak skomponowana aby nadać znanym hitom muzyki popularno – rozrywkowej nowego brzmienia i ciekawego aranżu. Dzięki takiemu miksowi, widzowie mogą przekonać się, że te gatunki muzyczne wcale się nie wykluczają. Zapewniamy, że utwór „’O sole mio” na naszej scenie brzmi niesamowicie.

CZAS TRWANIA KONCERTU: 70 MINUT

PRZEŻYJMY TO JESZCZE RAZ OPOLE ‘80

Koncert “Opole ’80”! będzie wiernym odwzorowaniem Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Nasi wokaliści wcielają się w rolę największych gwiazd polskiej muzyki rozrywkowej tamtego okresu. Na scenie zapewne usłyszymy, między innymi, niezapomniane przeboje z repertuaru Izabeli Trojanowskiej, Zdzisławy Sośnickiej, Felicjana Andrzejczaka, Andrzeja Zauchy, zespołów Bajm, Perfect czy Lombard. Artystom będzie towarzyszyć festiwalowy zespół instrumentalny, złożona z doświadczonych muzyków (instrumenty klawiszowe, gitara, gitara basowa, perkusja, trąbka, skrzypce). Całość oczywiście poprowadzi dwójka elokwentnych i dowcipnych konferansjerów: Krystyna Loska i Jan Suzin😊. Set lista tego koncertu to wybuchowa mieszanka największych hitów lat 80.

Tym kultowym wydarzeniem chcemy przenieść widzów w świat polskiej piosenki lat osiemdziesiątych. Dlatego też wokaliści, chórki i konferansjerzy, jak również towarzyszący im zespół muzyczny, wystąpi w kostiumach i charakteryzacji zbliżonych do stylizacji artystów oryginalnie występujących na opolskim festiwalu. Scenografia także będzie ściśle nawiązywać do dekoracji z tamtego okresu, a więc nie zabraknie specjalnych, charakterystycznych grafik i iluminacji. Największe hity opolskich festiwali, mnóstwo wykonawców, niezwykła scenografia i dużo dobrej zabawy!

CZAS TRWANIA KONCERTU: 90 MINUT

CIAO ITALIA

“Ciał, ciał, ciał Siczilianooo!” – zna to chyba każdy. Podczas koncertu CIAO ITALIA nie zabraknie przebojów ze słonecznych Włoch: „Una Paloma Blanca”, “Felicita”, “Ti Amo” i wiele innych, które wykonają dla Państwa nasi muzycy i wokaliści. Serdecznie zapraszamy na prawdziwą muzyczną podróż po słonecznej Italii, umiejscowioną w latach 80-tych ubiegłego wieku !

CZAS TRWANIA KONCERTU: 60 MINUT

MĘSKIE NUTY

Set dla miłośników mocniejszych riffów. W ramach koncertu „Męskie nuty” na żywo grający zespół muzyków (gitara, perkusja, bas) wraz z charyzmatycznym wokalistą zaprezentuje największe przeboje zespołów wywodzących się z gatunków muzycznych typu: grunge czy hardrock. Podczas sześćdziesięciominutowego występu będzie można posłuchać piosenek zespołów AC/DC, Soundgarden, Pearl Jam oraz Stone Tample Pilots.

CZAS TRWANIA KONCERTU: 60 MINUT

CELEBRACJA GWIAZD 1

W ramach tego seta zostaną wykonane największe przeboje nieżyjących już niestety gwiazd światowego rock and rolla: Freddie Mercury, Amy Winehouse oraz David Bowie. Idealnie odwzorowane stroje, charakterystyczny ruch sceniczny, dynamiczna perkusja, jedyne w swoim rodzaju brzmienie gitary elektrycznej oraz dopełniająca całości gitara basowa, pozwoli najbardziej wymagającej widowni poczuć ducha minionej epoki i przypomni na czym polegała “magia” Freddie’go, Bowie’go czy Amy.  Hity takie jak: „Radio Ga-Ga”, “I want to break free”, „China girl” czy też „Rehab” to tylko niektóre z propozycji, które zostaną zaprezentowane w trakcie wydarzenia.

CZAS TRWANIA KONCERTU: 60 MINUT

CELEBRACJA GWIAZD 2

W ramach tego seta zostaną wykonane największe przeboje kultowych postaci światowego rock and rolla: Dave Gahan + Madonna + Axl Rose. Idealnie odwzorowane stroje, charakterystyczny ruch sceniczny, dynamiczna perkusja, jedyne w swoim rodzaju brzmienie gitary elektrycznej oraz dopełniająca całości gitara basowa, pozwoli najbardziej wymagającej widowni poczuć charakterystyczny dla tej twórczości styl i emocje.  Można być pewnym, że w trakcie koncertu wybrzmią takie perełki jak “La Isla Bonita”, “Walking in my shoes” czy też “Welcome in the jungle”.

CZAS TRWANIA KONCERTU: 60 MINUT

CELEBRACJA GWIAZD 3

W ramach tego seta zaprezentowany dorobek artystyczny polskich, w dalszym ciągu aktywnych artystów rodzimego rock and roll’a. Zostaną wykonane największe przeboje kultowych postaci polskiej, przepastnej skarbnicy muzyki rozrywkowej lat 80. Idealnie odwzorowane stroje, charakterystyczny ruch sceniczny, dynamiczna perkusja, jedyne w swoim rodzaju brzmienie gitary elektrycznej oraz dopełniająca całości gitara basowa, pozwoli najbardziej wymagającej widowni poczuć ducha tego rodzaju muzycznej estetyki.  Można być pewnym, że w trakcie koncertu wybrzmią takie perełki jak “Dzień dobry kocham Cię”, “Teksański” czy też “Warszawa”.

CZAS TRWANIA KONCERTU: 60 MINUT

KORA TRIBUTE

W trakcie 70 minutowego show, zaprezentowane największe przeboje, z których zasłynął zespół MAANAM w latach 1976-2008. Charakter i osobowość tego składu to bez wątpienia Kora, właściwie Olga Aleksandra Sipowicz z domu Ostrowska – polska piosenkarka rockowa i autorka tekstów. Uważana za jedną z najbardziej charyzmatycznych i wybitnych postaci w historii polskiego rocka oraz za ikonę polskiego rocka. Można być pewnym, iż nie zabraknie takich hitów jak: “Krakowski spleen”, “Lucciola” czy “Cykady na Cykladach”. Ten set tworzy pełny skład świetnych i doświadczonych muzyków (dwie gitary elektryczne, gitara basowa, perkusja, instrumenty klawiszowe, wokal). 

CZAS TRWANIA KONCERTU: 70 MINUT

ENJOY THE SILENCE

Delektuj się ciszą … niekoniecznie jednak po cichu, zabrzmią w naszym teatrze, covery najbardziej znanych utworów cenionej na całym świecie grupy Depeche Mode ! Na żywo grająca sekcja rytmiczna, gitara i syntezatory, okraszone głosem naszych wokalistów, dają całkiem bliskie oryginałom wersje największych hitów zespołu. Depeche Mode to muzyczna ikona świata muzyki elektronicznej i alternatywnego rocka, a stworzone przez grupę melodie są ponadczasowe i do dziś generują gigantyczny ładunek emocji dla słuchaczy.

CZAS TRWANIA KONCERTU: 60 MINUT

DISCO BOLOBOYS

BOLOBOYS to autorski, świeżutki projekt bezpośrednio wywodzący się ze struktur The Droshkoov Theatre. Trzech muzyków w subtelny, nienachalny sposób podejmuje próbę nawiązania do popularnego w ostatnich latach w naszym kraju nurtu muzyki disco polo. Podczas koncertów, chłopcy z lekkim przymrużeniem oka i utrzymującym się dystansem w niekonwencjonalny sposób prezentują swoje autorskie numery. Znakiem rozpoznawczym grupy jest dojrzały ananas. Jeżeli przeboje „Ona tańczy dla mnie”, „Ruda tańczy jak szalona” czy „Miłość w Zakopanem” nie są dla Ciebie obojętne to ten set jest właśnie dla Ciebie.

CZAS TRWANIA KONCERTU: 60 MINUT

SANAH PIANO COVER

Nie lada gratka dla nastolatek i starszych fanów Zuzanny Jurczak … znanej szerzej jak SANAH. W ramach tego seta najbardziej znane przeboje artystki w największych detalach odwzoruje wokalistka z The Droshkoov Theatre. Co ciekawe przygotowane wersje utworów opierają się wyłącznie na akompaniamencie pianina. Wszystko razem gwarantuje niezapomniany wieczór przy dobrej muzyce na żywo.

CZAS TRWANIA KONCERTU: 60 MINUT

CHWILA Z ILUZJĄ

Niesamowite triki, elegancki sposób bycia oraz śmieszne gagi powodują, że ten program na długo zostanie zapamiętany. Pokaz prowadzony jest w otoczeniu żartu i dygresji, co jest ważnym walorem, w porównaniu do pokazu, który jest wyłącznie prezentowaniem sztuk. Efekty zniknięć i pojawień, lewitacja czy czytanie w myślach to tylko niektóre z propozycji programu. Dodatkowo podczas każdego pokazu widzowie są włączani do aktywnej współpracy z iluzjonistą, co przełamuje barierę między wykonawcą a Publicznością.

CZAS TRWANIA SPEKTAKLU: 30 MINUT

WIECZÓR KABARETOWY

Każdy kto lubi się śmiać, chociaż raz powinien wybrać set „Wieczór kabaretowy”. W trakcie spektaklu artyści rozbawiają publiczność do łez przedstawiając w krzywym zwierciadle sytuacje dnia codziennego, relacje międzyludzkie, kwestie damsko-męskie i rolę mediów w naszym życiu. Pokazują też, że nie warto brać życia zbyt serio. Serdecznie zapraszamy !

CZAS TRWANIA SPEKTAKLU: 45 MINUT

CZAS NA STAND – UP

Zapraszamy na wieczór STAND-UP w znakomitym wykonaniu! Nasi standuperzy są bez cenzury, niegrzeczni, niewypikani. Mówią to, czego na antenie nie wypada. Udowodnili już, że scena jest ich drugim domem i drugą matką.

CZAS TRWANIA SPEKTAKLU: 45 MINUT

THE DOORS TRIBUTE

W trakcie 70 minutowego show, zaprezentowane największe przeboje, z których zasłynął zespół w latach 60 zespół The Doors. W trakcie koncertu na scenie podjęta zostanie próba uchwycenia szamanistycznej osobowości Jima Morrisona, hipnotyzujących i wirujących klawiszy Raya Manzarka, inspirowanych bluesem gitarowych riffów Robbiego Kriegera oraz ekflektyzujacych rytmów bębnów Johna Densmore’a. Na pewno nie zabraknie takich hitów jak: “Light my fire”, “Riders on the storm” czy “Love me two times”. Ten set tworzy pełny skład świetnych i doświadczonych muzyków (gitara elektryczna, perkusja, instrumenty klawiszowe, wokal). 

CZAS TRWANIA KONCERTU: 70 MINUT

KONCERT BOŻONARODZENIOWY

Świąteczny koncert, podczas którego zabierzemy Państwa w podróż do krainy świątecznych utworów z całego świata. Na scenie wystąpią muzycy świetnie poruszający się w różnych gatunkach i stylach muzycznych, od muzyki popularnej, poprzez musicalową, na klasycznej kończąc. Ponadto, prowadzący koncert, swoją bajkową narracją, splecie całość wydarzenia w nastrojową bożonarodzeniową opowieść. W repertuarze koncertu znajdują się kolędy jak i świąteczne piosenki z całego świata, również te, które wszyscy kojarzymy ze znanych filmów bożonarodzeniowych. Formuła koncertu zakłada aktywny udział publiczności i liczne interakcje z widownią. Wyposażony w prezenty Święty Mikołaj poprowadzi świąteczne konkursy, co w połączeniu z bożonarodzeniową scenografią sceniczną jak i wystrojem naszego teatru umożliwi każdemu uczestnikowi poczucie magii zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. W ramach seta przewidziano również konferansjera, który prowadzi całe wydarzenie.

CZAS TRWANIA KONCERTU: 90 MINUT

KONCERT WALENTYNKOWY

Walentynkowy spektakl muzyczny z okazji święta zakochanych. Koncert w ramach, którego zostaną wykonane na żywo największe polskie przeboje traktujące o szeroko pojętej miłości. Wydarzenie pod hasłem “MIŁOSNE WYZNANIA” obejmuje piosenki znane i lubiane, które w większości gościły na czołowych miejscach Listy Przebojów III Programu Polskiego Radia. Wszystkie dotyczą miłości…tej spełnionej ale również tej nieszczęśliwej… Wokalistom będzie towarzyszyć festiwalowy zespół instrumentalny, złożony z doświadczonych muzyków (instrumenty klawiszowe, 2 x gitara, gitara basowa, perkusja, trąbka). W ramach seta przewidziano również konferansjera, który prowadzi całe wydarzenie.

CZAS TRWANIA KONCERTU: 90 MINUT

ELVIS TRIBUTE

Set w klimacie lat 60 – tych. Wokaliści Teatru Muzycznego wcielają  się w Króla Rock and Rolla, który wraz ze swoim zespołem: gitara basowa, gitara, piano, perkusja, wykonują na żywo największe przeboje Elvisa Presleya. Podczas koncertu usłyszeć będzie można największe przeboje artysty w oryginalnych aranżacjach. Koncert wypełnią same hity Króla a więc “Love Me Tender”, “In The Ghetto”, „Can’t Help Falling In Love”, “Jailhouse Rock” oraz wiele innych.

CZAS TRWANIA KONCERTU: 70 MINUT

QUEEN TRIBUTE

W ramach tej propozycji, artyści teatru muzycznego (gitara, gitara basowa, perkusja, vocal) w ciągu 70 minutowego koncertu zaprezentują największe przeboje legendarnej grupy QUEEN m.in. Radio Ga-Ga, We are the champios, I Want to Break Free czy Under pressure. Prezentowane przez nas hity legendarnej grupy Queen w naszych opracowaniach odznaczają się bogactwem rytmu, koloru, harmonii i melodyjności. W tworzeniu projektu staraliśmy się maksymalnie zbliżyć do oryginału. Legendarne hity, gorąca atmosfera i niezapomniane emocje na naszej scenie w The Droshkoov Theatre.

CZAS TRWANIA KONCERTU: 70 MINUT