O nas

KIM JESTEŚMY?

Teatr Muzyczny – The Droshkoov Theatre w Zielonej Górze to miejsce wykraczające poza ramy tradycyjnej instytucji kultury, czy też powszechnego klubu muzycznego. Z uwagi na fakt, iż nasze zaplecze to zarówno profesjonalnie wyposażona scena główna z widownią, jak i sala taneczno – rozrywkowa z klimatycznym barem, można przyjąć, że jest to jedyne takie miejsce w województwie lubuskim, które łączy te dwa światy.

Teatr Muzyczny tworzą doświadczeni praktycy, którzy wspólnie od lat realizują wyjątkowe przedsięwzięcia. Produkowanie wszelkiej maści wydarzeń to nasz żywioł i pasja, a zarazem… codzienność zawodowa. Mamy setki pomysłów i zawsze dajemy z siebie wszystko. Zwracamy uwagę na każdy, nawet najmniejszy, szczegół.

JAK DZIAŁAMY?

Działamy w 4 głównych krokach:

IDEA – nieszablonowość, kreatywność, pomysłowość są czymś co nas wyróżnia. Zawsze zależy nam na zaskoczeniu i niezapomnianych wrażeniach, jakie każdorazowo chcemy osiągnąć przy produkcji wydarzeń.

OPIEKUN – zapewniamy stałą opiekę jednego managera prowadzącego, począwszy od rozmów wstępnych, przez projektowanie, do samego finału wydarzenia. Takie podejście do realizacji usługi zapewnia nam jasną i sprawną komunikację i przeciwdziała pojawieniu się ewentualnych nieporozumień.

JAKOŚĆ – bazując na naszym doświadczeniu, w trosce o wizerunek naszego klienta nie realizujemy projektów, które w naszej ocenie mogą być nieudane i w ostatecznym efekcie niezadowalające. Gdy więc podejmujemy się danego zadania, dajemy gwarancję co do jego jakości i profesjonalności.

WYZWANIE – nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Po każdym zrealizowanym wydarzeniu podnosimy eventową „poprzeczkę”. Dzięki temu możemy cieszyć się długą listą zadowolonych klientów.

Teatr Muzyczny – The Droshkoov Theatre to zgrany, kreatywny i doświadczony zespół osób, który jest w stanie sprostać wszystkim wyzwaniom związanym z organizacją wydarzeń o różnej tematyce. Począwszy od scenariusza imprezy, przez stworzenie identyfikacji graficznej, druk materiałów, obsługę techniczną miejsca (nagłośnienie, oświetlenie, scena, meble itd.), aż po transfery gości, organizację noclegów i wyżywienia. Nasz zespół posiada również doświadczenie w organizacji wydarzeń międzynarodowych, współpracujemy z najlepszymi tłumaczami – w naszym zespole są także osoby posługujące się biegle językiem niemieckim i angielskim.

Konferansjerzy

Nasi konferansjerzy to ludzie z olbrzymim doświadczeniem zawodowym i wielkim poczuciem humoru. Zawsze uśmiechnięci i pozytywnie nastawieni do ludzi. Doskonale odnajdują się w każdej sytuacji, potrafią skupić na sobie uwagę widowni, ale również doskonale wiedzą kiedy usunąć się w cień. Są gwarantem udanej imprezy !

DJ’e

Nasi DJe to nie tylko wykształceni muzycy, ale także konferansjerzy. Każdy z osobna ma za sobą wiele zagranych i przeprowadzonych eventów. Konferencje, imprezy firmowe, kameralne imprezy okolicznościowe, spektakularne wesela, dla naszych konferansjerów to żaden problem.

Muzycy

Z naszym teatrem współpracuje piątka świetnych muzyków i jednocześnie zgrana paczka przyjaciół. Skład zespołu tworzą Jakub (vocal), Marcin (vocal), Jacek (gitara basowa), Marcin – (bębny), Adam (gitara), Jadzia – (vocal). Grupa posiada wieloletnie doświadczenie sceniczne, szeroki repertuar oraz wspaniały kontakt z publicznością.

Iluzjoniści

Magicy naszego teatru, poprzez swoje bogate doświadczenie i wieloletnią prace, doskonale wiedzą jak stworzyć odpowiednie i niesamowite show. Tworzone przez nich spektakle teatralne oparte są na sztuce iluzji i adresowane są zarówno do dzieci jak i dorosłych. Każdy występ jest przygotowany indywidualnie, żeby dzięki swej lekkiej, kabaretowo-zabawowej formule w prosty i przystępny sposób zabawić widza.

Fotografowie i operatorzy

Profesjonalna fotografia i filmowanie – najnowsze trendy, indywidualne podejście, unikalne reportaże, życiowa pasja – to nasi operatorzy i fotografowie. Gwarancja oryginalnych pomysłów i autentycznego zaangażowania. Wyróżnia ich entuzjazm, kreatywność, otwarty umysł i serce, dzięki temu proponują twórczość pełną życia, emocji, ciepła i wzruszeń. Gwarantują pozytywną energię w realizacji filmów i zdjęć eventowych.

Barmani

Nasi barmani to grupa ludzi z prawdziwą pasją których celem jest tworzenie niesamowitej atmosfery i dawanie niezapomnianych emocji podczas realizowanych w naszym teatrze wydarzeń. Ich wiedza oraz doświadczenie składają się na ich unikatowość i wyjątkowość. Nie ma dla nich rzeczy niemożliwych, podążają z duchem czasu poprzez wykorzystywanie wysokiej jakości materiałów i składników do tworzenia nowych, innowacyjnych cocktaili, które za każdym razem oczarowują naszych gości.

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI?

Jeśli powyższe informacje to dla Państwa zbyt mało to chętne damy się poznać bliżej. Zapraszamy w nasze kulturalne progi, gdzie podczas niezobowiązującego spotkania przy aromatycznej kawie, odpowiemy na każde zadane pytanie i rozwiejemy każdą pojawiająca się wątpliwość. Zapraszamy do Teatru Muzycznego The Droshkoov Theatre z nadzieją, że spędzicie Państwo z nami niezapomniane chwile !

Zachęcamy do kontaktu:

Biuro Teatru
THE DROSHKOOV THEATRE
tel. 799 029 888, 798 657 347
e-mail: tdt@tdt.zgora.pl
www.tdt.zgora.pl