REPERTUARTRIBUTE TO ZBIGNIEW WODECKI – KONCERT ZESPOŁU “ZACZNIJ OD BACHA”

29
paź
Utwory ZBIGNIEWA WODECKIEGO wykonuje zespół "ZACZNIJ OD BACHA" Zacznij od Bacha - Zbigniew Wodecki Tribute Band to projekt muzyczny powstały w grudniu 2017 roku w Krakowie. Zespół tworzą niesamowici młodzi muzycy, którzy zafascynowani brzmieniami muzyki Zbigniewa Wodeckiego postanowili odważyć się i przez swoją pracę, pasję, jak i talent złożyć hołd jednemu z największych artystów sceny Polskiej. Koncert to wędrówka po twórczości Zbigniewa Wodeckiego. Począwszy od roku ’76, przez ’86, ’95 aż do 2018. Dzięki temu usłyszeć można te najbardziej rozpoznawalne utwory, jak i te mniej znane perełki polskiej muzyki, które każdy powinien znać. Utwory wykonywane są w oryginalnych tonacjach co zachowuje ich charakter i oddaje ducha "tamtych lat". Zespół to 5 osób grających ZAWSZE NA ŻYWO! Koncert jest przeplatany anegdotkami i historiami z życia Zbigniewa Wodeckiego. Charyzma artystów sprawia, że jest to uczta nie tylko ale ucha, ale i oczu.Po koncercie, w naszej strefie rozrywkowej sobotnie AFTER PARTY w klimacie wieczoru.
29 października 2022 20:00
Utwory ZBIGNIEWA WODECKIEGO wykonuje zespół “ZACZNIJ OD BACHA”
Zacznij od Bacha – Zbigniew Wodecki Tribute Band to projekt muzyczny powstały w grudniu 2017 roku w Krakowie. Zespół tworzą niesamowici młodzi muzycy, którzy zafascynowani brzmieniami muzyki Zbigniewa Wodeckiego postanowili odważyć się i przez swoją pracę, pasję, jak i talent złożyć hołd jednemu z największych artystów sceny Polskiej.
Koncert to wędrówka po twórczości Zbigniewa Wodeckiego. Począwszy od roku ’76, przez ’86, ’95 aż do 2018. Dzięki temu usłyszeć można te najbardziej rozpoznawalne utwory, jak i te mniej znane perełki polskiej muzyki, które każdy powinien znać.
Utwory wykonywane są w oryginalnych tonacjach co zachowuje ich charakter i oddaje ducha “tamtych lat”. Zespół to 5 osób grających ZAWSZE NA ŻYWO! Koncert jest przeplatany anegdotkami i historiami z życia Zbigniewa Wodeckiego. Charyzma artystów sprawia, że jest to uczta nie tylko ale ucha, ale i oczu.
Skład:
Karol Berger – śpiew
Łukasz Malinowski – gitara
Piotr Malinowski – gitara basowa
Dawid Buras – instrumenty klawiszowe
Adrian Rybka – perkusja
Po części kulturalnej zapraszamy na zabawę taneczną w naszej strefie rozrywkowej. Afterparty poprowadzą Dj Sing & Dj Klakson.
Do zobaczenia!
Bilety:
• 65 zł / osoba miejsce w sektorze A
• 45 zł / osoba miejsce w sektorze B
• 30 zł / osoba miejsce stojące
• dla członków STDT zniżka 20 zł dla każdej opcji biletowej.
Wejściówki na wydarzenie dostępne również w teatrze muzycznym w cocktail barze:
ul. Kręta 11, 65-770 Zielona Góra, piątek, sobota od 18.00-24.00 oraz na wejściu do teatru w dniu wydarzenia (jedynie w przypadku dostępności miejsc).
Przez całą noc do dyspozycji Naszych Gości będzie teatralny Cocktail Bar.
Otwarcie bram teatru – 19.00
Start koncertu – 20.00