REPERTUARTDT BLUES CLUB – KONCERT “DAY AFTER DAY”

16
cze
Przygotujcie się na prawdziwą ucztę! Już niedługo, w dniu 16 czerwca o godzinie 20.00 zapraszamy Was na niezapomniany koncert ! W ramach cyklu TDT BLUES CLUB na naszej scenie wystąpi zespół DAY AFTER DAY. Gwarantujemy niepowtarzalną atmosferę i niesamowite emocje. Podczas tego wyjątkowego wieczoru zanurzycie się w świecie bluesa, który porusza najgłębsze struny duszy. Oczekujcie niesamowitych solówek na gitarze i gorącego wokalu.
Wydarzenie bez wyboru miejsc
16 czerwca 2023 20:00

Bilety:  

Przygotujcie się na prawdziwą ucztę! Już niedługo, w dniu 16 czerwca o godzinie 20.00 zapraszamy Was na niezapomniany koncert ! W ramach cyklu TDT BLUES CLUB na naszej scenie wystąpi zespół DAY AFTER DAY. Gwarantujemy niepowtarzalną atmosferę i niesamowite emocje.
Podczas tego wyjątkowego wieczoru zanurzycie się w świecie bluesa, który porusza najgłębsze struny duszy. Oczekujcie niesamowitych solówek na gitarze i gorącego wokalu.
Tego wieczoru nie tylko dźwięki bluesa będą Was kusić, ale także wyjątkowa atmosfera koncertu. Spotkacie tutaj pasjonatów tej muzyki, którzy podzielają Waszą miłość do bluesa. To idealna okazja, aby się z nimi spotkać i porozmawiać.
Zapewniamy Wam, że ten wieczór będzie niezapomniany. Przyjdźcie do nas, odkryjcie magię bluesa i poczujcie, jak muzyka przenika Wasze serca i dusze. Bądźcie częścią tego wyjątkowego wydarzenia!
A to jeszcze nie wszystko!
Ten koncert będzie miał również specjalny segment akustyczny. Usłyszycie delikatne dźwięki akustycznej gitary, które sprawią, że przeniesiecie się do intymnego i kameralnego świata bluesowych ballad. Ta część koncertu zapewni Wam chwile pełne emocji i refleksji.
Skład zespołu:
•Marcin Przygoński – wokal, gitara
•Mariusz Bednarski – gitara
•Andrzej Znamirowski – klawisze
•Krzysztof Łachacz – bas
•Andrzej Szymerowski – perkusja
Album „Down The Road” do odsłuchania
Do zobaczenia!
Bilety:
• 45 zł / osoba
Wejściówki na wydarzenie dostępne również w teatrze muzycznym w cocktail barze: ul. Kręta 11, 65-770 Zielona Góra, piątek, sobota od 18.00-24.00 oraz na wejściu do teatru w dniu wydarzenia (jedynie w przypadku dostępności miejsc).
Przez całą noc do dyspozycji Naszych Gości będzie teatralny Cocktail Bar.
Otwarcie bram teatru – 19.00
Start koncertu – 20.00