REPERTUARSesja masażu dźwiękiem – koncert relaksacyjny

16
gru
Intensywna dawka dźwiękowych wibracji z Wojtkiem Walewskim z Pracowni rozwoju i Masażu dźwiękiem Urabis. Poczucie ciągłego napięcia jest w dzisiejszych czasach jednym z kluczowych czynników mających wpływ na pogorszenie stanu zdrowia - zarówno na poziomie fizycznym, jak i psychicznym. Łagodzenie tych napięć jest niezwykle istotne, a relaksacja dźwiękowa jest procesem bezpiecznym, skutecznym i pozwala rozpuścić te napięcia oraz zharmonizować nasze ciało.
Wydarzenia zakończone
16 grudnia 2021 18:30

Nowy cykl „TDT AKADEMIA ZDROWIA”

Intensywna dawka dźwiękowych wibracji z Wojtkiem Walewskim z Pracowni rozwoju i Masażu dźwiękiem Urabis.

Poczucie ciągłego napięcia jest w dzisiejszych czasach jednym z kluczowych czynników mających wpływ na pogorszenie stanu zdrowia – zarówno na poziomie fizycznym, jak i psychicznym. Łagodzenie tych napięć jest niezwykle istotne, a relaksacja dźwiękowa jest procesem bezpiecznym, skutecznym i pozwala rozpuścić te napięcia oraz zharmonizować nasze ciało.

Wojtek Walewski – certyfikowany praktyk masażu dźwiękiem wg Petera Hessa oraz Redukcji Stresu za pomocą Uważności MBSR wg. Kabat – Zinna. Swoje wieloletnie zainteresowania i doświadczenia skupia na pracy wewnętrznej, zarządzania własną energią poprzez stosowne praktyki, m.in. Tai Chi, Qigong czy medytacje. Jego pasją jest muzyka i gra na instrumentach muzycznych, co przerodziło się również w terapeutyczno – relaksacyjne wykorzystanie dźwięków.

W trakcie seansu wykorzystujemy certyfikowane misy Peter Hess ® Klangschalen Professional Therapeutic Quality.

UWAGA: weźcie ze sobą mate.

Bilety:
• 10 zł / osoba dla członków stowarzyszenia STDT
• 20 zł / osoba pozostałe osoby

UWAGA: Z uwagi na inny układ widowni, miejsca będą przydzielane przez obsługę.

W trakcie koncertu istnieje możliwość zakupu napojów w naszym Coctail Barze.

Start: 18.30