REPERTUARSesja masażu dźwiękiem – koncert relaksacyjny

16
gru
Intensywna dawka dźwiękowych wibracji z Wojtkiem Walewskim z Pracowni rozwoju i Masażu dźwiękiem Urabis. Poczucie ciągłego napięcia jest w dzisiejszych czasach jednym z kluczowych czynników mających wpływ na pogorszenie stanu zdrowia - zarówno na poziomie fizycznym, jak i psychicznym. Łagodzenie tych napięć jest niezwykle istotne, a relaksacja dźwiękowa jest procesem bezpiecznym, skutecznym i pozwala rozpuścić te napięcia oraz zharmonizować nasze ciało.
16 grudnia 2021 18:30

Nowy cykl „TDT AKADEMIA ZDROWIA”

Intensywna dawka dźwiękowych wibracji z Wojtkiem Walewskim z Pracowni rozwoju i Masażu dźwiękiem Urabis.

Poczucie ciągłego napięcia jest w dzisiejszych czasach jednym z kluczowych czynników mających wpływ na pogorszenie stanu zdrowia – zarówno na poziomie fizycznym, jak i psychicznym. Łagodzenie tych napięć jest niezwykle istotne, a relaksacja dźwiękowa jest procesem bezpiecznym, skutecznym i pozwala rozpuścić te napięcia oraz zharmonizować nasze ciało.

Wojtek Walewski – certyfikowany praktyk masażu dźwiękiem wg Petera Hessa oraz Redukcji Stresu za pomocą Uważności MBSR wg. Kabat – Zinna. Swoje wieloletnie zainteresowania i doświadczenia skupia na pracy wewnętrznej, zarządzania własną energią poprzez stosowne praktyki, m.in. Tai Chi, Qigong czy medytacje. Jego pasją jest muzyka i gra na instrumentach muzycznych, co przerodziło się również w terapeutyczno – relaksacyjne wykorzystanie dźwięków.

W trakcie seansu wykorzystujemy certyfikowane misy Peter Hess ® Klangschalen Professional Therapeutic Quality.

UWAGA: weźcie ze sobą mate.

Bilety:
• 10 zł / osoba dla członków stowarzyszenia STDT
• 20 zł / osoba pozostałe osoby

UWAGA: Z uwagi na inny układ widowni, miejsca będą przydzielane przez obsługę.

W trakcie koncertu istnieje możliwość zakupu napojów w naszym Coctail Barze.

Start: 18.30

ADMIN NOTICE: it seems that you have associated ticket types with this event but you don't show them. You can show ticket types by checking the box "Show Tickets Automatically" above the update button here. Alternatively, you can add various shortcodes via shortcode builder located above the content editor.