REPERTUARREWIA DRAG QUEEN – “SHOW GIRLS” + AFTER PARTY

14
paź
Szanowni Państwo, 14 października 2022 roku (piątek) Teatr Muzyczny "The Droshkoov Theatre" wraz z Fundacją "Kultura dla Tolerancji" zaprasza na jedyną i niepowtarzalną Rewię "Drag Queen". Będzie to wydarzenie bez precedensu, które w naszym mieście organizowane jest po raz pierwszy. W ciągu 90 minut zostanie zaprezentowany program artystyczny "Show Girls". Jest to show taneczno-muzyczne połączone z elementami iluzji. W trakcie występów usłyszycie Państwo największe przeboje grane na światowych estradach. Będzie bogato, kolorowo i pięknie, jednym słowem – rewiowo. Wszystko to robimy dla Was po to, aby dać Wam chwilę szczęścia i wprawić w stan euforii i radości. Dlatego serdecznie zapraszamy Was na ten wyjątkowy wieczór z kolorowymi Drag Queens oraz szalonym iluzjonistą.
Wydarzenie zakończone
14 października 2022 20:00
Szanowni Państwo, 14 października 2022 roku (piątek) Teatr Muzyczny “The Droshkoov Theatre” wraz z Fundacją “Kultura dla Tolerancji” zaprasza na jedyną i niepowtarzalną Rewię “Drag Queen”. Będzie to wydarzenie bez precedensu, które w naszym mieście organizowane jest po raz pierwszy.
W ciągu 90 minut zostanie zaprezentowany program artystyczny “Show Girls”. Jest to show taneczno-muzyczne połączone z elementami iluzji. W trakcie występów usłyszycie Państwo największe przeboje grane na światowych estradach. Będzie bogato, kolorowo i pięknie, jednym słowem – rewiowo. Wszystko to robimy dla Was po to, aby dać Wam chwilę szczęścia i wprawić w stan euforii i radości. Dlatego serdecznie zapraszamy Was na ten wyjątkowy wieczór z kolorowymi Drag Queens oraz szalonym iluzjonistą.
Występują:
Lucy d’Arc,
Papina McQueen,
Babsi Bonér,
Victor Febo (iluzja).
Czas trwania show: 90 minut.
Autor zdjęć na grafice: Krzysztof Marchlak.
Po części kulturalnej zapraszamy na utrzymaną w klimacie koncertu zabawę taneczną w naszej strefie rozrywkowej.
Afterparty (do 2.00 w nocy) poprowadzą Dj Sing & Dj Kwadrat.
Do zobaczenia!
Bilety:
• 110 zł / osoba miejsce przy stoliku
• 90 zł / osoba miejsce w sektorze A
• 70 zł / osoba miejsce w sektorze B
• dla członków STDT zniżka 20 zł dla każdej opcji biletowej
Wejściówki na wydarzenie dostępne również w teatrze muzycznym w cocktail barze: ul. Kręta 11, 65-770 Zielona Góra, piątek, sobota od 18.00-24.00 oraz na wejściu do teatru w dniu wydarzenia (jedynie w przypadku dostępności miejsc).
Przez całą noc do dyspozycji Naszych Gości będzie teatralny Cocktail Bar.
Otwarcie bram teatru – 19.00
Start SHOW – 20.00