REPERTUARREMEMBERING LUCIANO PAVAROTTI & FRIENDS

23
kwi
Światy muzyczne opery i popu wcale nie są takie odległe. Już dawno zaczęły się przenikać, co doskonale udowadniają nasi artyści. Ten koncert przybliży naszym Widzom, osobowość takiego wirtuoza jak Luciano Pavarotti. W trakcie wydarzenia zostanie wykonanych kilkanaście utworów, w ciekawym zderzeniu muzyki klasycznej, operowej (Mistrz Pavarotti) z popem/jazzem/rockiem (jego goście: Bono, Sinatra, Spice Girls, George Michael, Till Lindemann i inni). Całość została tak skomponowana aby nadać znanym hitom muzyki popularno – rozrywkowej nowego brzmienia i ciekawego aranżu. Dzięki takiemu miksowi, widzowie mogą przekonać się, że te gatunki muzyczne wcale się nie wykluczają. Zapewniamy, że utwór „’O sole mio” na naszej scenie brzmi niesamowicie.
23 kwietnia 2022 20:00
Światy muzyczne opery i popu wcale nie są takie odległe. Już dawno zaczęły się przenikać, co doskonale udowadniają nasi artyści. Ten
koncert przybliży naszym Widzom, osobowość takiego wirtuoza jak Luciano Pavarotti. W trakcie wydarzenia zostanie wykonanych kilkanaście utworów, w ciekawym zderzeniu muzyki klasycznej, operowej (Mistrz Pavarotti) z popem/jazzem/rockiem (jego goście: Bono, Sinatra, Spice Girls, George Michael, Till Lindemann i inni). Całość została tak skomponowana aby nadać znanym hitom muzyki popularno – rozrywkowej nowego brzmienia i ciekawego aranżu. Dzięki takiemu miksowi, widzowie mogą przekonać się, że te gatunki muzyczne wcale się nie wykluczają. Zapewniamy, że utwór „’O sole mio” na naszej scenie brzmi niesamowicie.
Program:
Przywitanie Gości,
I set koncertu PAVAROTTI & FRIENDS,
Przerwa,
II set koncertu PAVAROTTI & FRIENDS,
Sesje zdjęciowe z artystami,
After – Party – zabawa taneczna w naszej strefie rozrywkowej (zabawę poprowadzą Dj Sing i Dj Klakson).
Otwarcie bram teatru – 19.00
Start SHOW – 20.00
Bilety:
• 80 zł / osoba miejsce przy stoliku
• 60 zł / osoba miejsce w sektorze A
• 40 zł / osoba miejsce w sektorze B
• dla członków STDT zniżka 10 zł dla każdej opcji biletowej
Wejściówki na wydarzenie dostępne również w teatrze muzycznym w cocktail barze:
ul. Kręta 11, 65-770 Zielona Góra, piątek, sobota od 18.00-24.00
oraz na wejściu w dniu wydarzenia (jedynie w przypadku dostępności miejsc).
Przez cały wieczór istnieje możliwość zakupu napojów oraz przekąsek w naszym Cocktail Barze.