REPERTUAROSTATKI W TEATRZE MUZYCZNYM – THE GREAT GATSBY PARTY

26
lut
Taniec, szampan, kryształy, perły, najlepsze trunki, piękne wnętrza, gorące kobiety – w takim otoczeniu bawił się Wielki Gatsby. W sobotę 26 lutego w The Droshkoov Theatre przenosimy się do lat 20 i 30 minionego wieku, czyli na epicką imprezę w stylu Wielkiego Gatsbiego! Frędzle, futra, koronki, smokingi, sznury pereł to obowiązkowy dress code tego wieczoru! Smoky eyes czy czerwona szminka u Pań i zaczesane do tyłu włosy z dużą ilością brylantyny u Panów. Na wejście czerwony dywan i powitalna lampka szampana! „Little Party Never Killed Nobody” – to hasło przewodnie tej imprezy – bawimy się do białego rana! Podczas tej wyjątkowej Nocy przeniesiemy się do posiadłości nowojorskiego milionera – znanego z wystawnych przyjęć. Modne lata 20-ste, wytwornie ubrani goście, pyszne drinki , konfetti, muzyka która nie pozwoli wysiedzieć, konkursy z nagrodami, stół do gry w pokera i wiele innych fajnych atrakcji – wszystko to znajdziecie u nas podczas tego ostatkowego wieczoru. W tym dniu nasi goście będą mogli wspólnie zatańczyć niezwykle popularnego w tamtym czasie charlestona oraz wziąć udział w licznych konkursach prowadzonych przez fantastycznego konferansjera, który zapewne wciągnie do zabawy całą salę. Całość okrasi grające na żywo muzycznie swingujące, jazzowe trio.
26 lutego 2022 20:00

Taniec, szampan, kryształy, perły, najlepsze trunki, piękne wnętrza, gorące kobiety – w takim otoczeniu bawił się Wielki Gatsby. W sobotę 26 lutego w The Droshkoov Theatre przenosimy się do lat 20 i 30 minionego wieku, czyli na epicką imprezę w stylu Wielkiego Gatsbiego! Frędzle, futra, koronki, smokingi, sznury pereł to obowiązkowy dress code tego wieczoru! Smoky eyes czy czerwona szminka u Pań i zaczesane do tyłu włosy z dużą ilością brylantyny u Panów.
Na wejście czerwony dywan i powitalna lampka szampana!
„Little Party Never Killed Nobody” – to hasło przewodnie tej imprezy – bawimy się do białego rana!
Podczas tej wyjątkowej Nocy przeniesiemy się do posiadłości nowojorskiego milionera – znanego z wystawnych przyjęć. Modne lata 20-ste, wytwornie ubrani goście, pyszne drinki , konfetti, muzyka która nie pozwoli wysiedzieć, konkursy z nagrodami, stół do gry w pokera i wiele innych fajnych atrakcji – wszystko to znajdziecie u nas podczas tego ostatkowego wieczoru. W tym dniu nasi goście będą mogli wspólnie zatańczyć niezwykle popularnego w tamtym czasie charlestona oraz wziąć udział w licznych konkursach prowadzonych przez fantastycznego konferansjera, który zapewne wciągnie do zabawy całą salę. Całość okrasi grające na żywo muzycznie swingujące, jazzowe trio.
Po części rozrywkowo – kulturalnej, na naszym parkiecie, zabawę do białego rana poprowadzą Dj Sing & Dj Klakson.
Do zobaczenia!
Bilety:
• 40 zł / osoba przedsprzedaż dla członków stowarzyszenia STDT
• 50 zł / osoba przedsprzedaż dla pozostałych osób
• 60 zł / osoba w dniu wydarzenia (tylko w przypadku dostępności miejsc)
lub w teatrze muzycznym w cocktail barze:
ul. Kręta 11, 65-770 Zielona Góra
piątek, sobota od 18.00-24.00
oraz na wejściu w dniu wydarzenia (jedynie w przypadku dostępności miejsc).
Przez cały wieczór istnieje możliwość zakupu napojów oraz przekąsek w naszym Cocktail Barze.
Teatr otwieramy: 19.00
Start eventu: 20.00