REPERTUARKRZYSZTOF ANTKOWIAK SOLO – RECITAL

2
lut
Zapraszamy na wyjątkowy koncert Krzysztofa Antkowiaka! Krzysztof Antkowiak jest jednym z bardziej charakterystycznych i charyzmatycznych wokalistów swojego pokolenia. Artysta, który popularność zdobył jako nastolatek pod koniec lat 80 utworem "Zakazany owoc". Występuje od 5 roku życia. Współpracował z Grzegorzem Ciechowskim ("Delfin"), Edytą Górniak, Justyną Steczkowską, komponował, koncertował, grał w filmach i serialach. W 2015 roku powrócił projektem muzycznym SIMPLEFIELDS "Dirt on TV", a w roku 2021 otrzymał platynową płytę za album "Zostanie mi muzyka". Był uczestnikiem VIII edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” zajmując II miejsce.
2 lutego 2024 20:00

Zapraszamy na wyjątkowy koncert Krzysztofa Antkowiaka!

Krzysztof Antkowiak jest jednym z bardziej charakterystycznych i charyzmatycznych wokalistów swojego pokolenia. Artysta, który popularność zdobył jako nastolatek pod koniec lat 80 utworem “Zakazany owoc”. Występuje od 5 roku życia.

Współpracował z Grzegorzem Ciechowskim (“Delfin”), Edytą Górniak, Justyną Steczkowską, komponował, koncertował, grał w filmach i serialach. W 2015 roku powrócił projektem muzycznym SIMPLEFIELDS “Dirt on TV”, a w roku 2021 otrzymał platynową płytę za album “Zostanie mi muzyka”. Był uczestnikiem VIII edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” zajmując II miejsce.

Nawiązuje do brzmień lat ’70 i ’80, a także współczesnych. Zaufajcie, że nie zabraknie dobrych tekstów i wzruszeń. W koncercie usłyszymy przekrojowy materiał z twórczości artysty m.in. utwory do których teksty napisał Grzegorz Ciechowski jak i utwory Toma Waitsa w tłumaczeniach Romana Kołakowskiego ,Bułata Okudżawy i wielu innych.

Każdy Jego koncert jest niezapomnianym przeżyciem.
Wasza energia dopełni całości!
Do zobaczenia!

#tdt #stdt #koncert #muzykanażywo #teatr #kultura #party #teatrmuzyczny #thedroshkoovtheatre #livemusic #krzysztofantkowiak

Przez całą noc do dyspozycji Naszych Gości będzie teatralny Cocktail Bar.

★★★★★★★★
📆 02.02.2024
📌 KRZYSZTOF ANTKOWIAK SOLO – RECITAL
🏛 The Droshkoov Theatre
ul. Kręta 11, Zielona Góra
tel. 799-029-888
www.tdt.zgora.pl
⏰ START – 20.00 (otwarcie bram teatru – 19.00)

🎫 bilety:
• 85 zł / osoba miejsce siedzące w sektorze A
• 65 zł / osoba miejsce siedzące w sektorze B
• 55 zł / osoba miejsce stojące

Wejściówki na wydarzenie dostępne również w teatrze muzycznym ul. Kręta 11, 65-770 Zielona Góra (domofon – drzwi obok głównego wejścia do teatru) tel. 799-029 888 oraz na wejściu do teatru w dniu wydarzenia (jedynie w przypadku dostępności miejsc).

★★★★★ ★★★
Partnerzy i Patroni wydarzenia:
🟥Stowarzyszenie The Droshkoov Theatre
⬛️Radio Index Zielona Góra
🟥Portal wzielonej.pl

★★★★★ ★★★
Chcesz być na bieżąco z wydarzeniami?
Polub fanpage TETARU MUZYCZNEGO THE DROSHKOOV THEATRE
★★★★★ ★★★