REPERTUARKLASYKA ROCKA 2 termin – ZŁOTE LATA 80-90 – KONCERT + AFTERPARTY

5
maj
Premierowe wykonanie koncertu przygotowanego specjalnie z myślą o scenie naszego Teatru Muzycznego. Klasyka rocka. Najbardziej znane szlagiery muzyki rockowej w niebanalnych aranżacjach. Ponad 90 minut muzyki na żywo z hitami zarówno muzyki polskiej i światowej. Pierwsza część koncertu to utwory gwiazd zagranicznych. Usłyszycie między innymi utwory Aerosmith, The Clash, Tiny Turner, Bon Jovi czy Dire Straits W drugiej części koncertu poświęconej polskiej muzyce rockowej potańczycie przy utworach Lombardu, Lady Punk czy Manamu. Wszystko grane na żywo w autorskich aranżacjach przez skład „Muzopozytywni”, którzy gościli już na naszej scenie. Skład zespołu to: - Paweł Słoniowski - gitara basowa, - Janusz Brzozowski gitara, - Jakub Gościniak piano, - Marek Siwka perkusja. Wokalnie prezentować się będą Łukasz Iwaniec i pierwszy raz na naszej scenie Paulina Gołębiowska. Should i stay or should I go ? – Zdecydowanie GO
5 maja 2023 20:00
!!! UWAGA 2 TERMIN KONCERTU !!!
Premierowe wykonanie koncertu przygotowanego specjalnie z myślą o scenie naszego Teatru Muzycznego. Klasyka rocka. Najbardziej znane szlagiery muzyki rockowej w niebanalnych aranżacjach. Ponad 90 minut muzyki na żywo z hitami zarówno muzyki polskiej i światowej.
Pierwsza część koncertu to utwory gwiazd zagranicznych. Usłyszycie między innymi utwory Aerosmith, The Clash, Tiny Turner, Bon Jovi czy Dire Straits W drugiej części koncertu poświęconej polskiej muzyce rockowej potańczycie przy utworach Lombardu, Lady Punk czy Manamu.
Wszystko grane na żywo w autorskich aranżacjach przez skład „Muzopozytywni”, którzy gościli już na naszej scenie. Skład zespołu to:
– Paweł Słoniowski – gitara basowa,
– Janusz Brzozowski gitara,
– Jakub Gościniak piano,
– Marek Siwka perkusja.
Wokalnie prezentować się będą Łukasz Iwaniec i pierwszy raz na naszej scenie Paulina Gołębiowska.
Should i stay or should I go ? – Zdecydowanie GO
Zapraszamy na ten bardzo muzyczny, bardzo taneczny i bardzo energetyczny koncert.
Po części kulturalnej zapraszamy na utrzymaną w klimacie koncertu zabawę taneczną w naszej strefie rozrywkowej.
Afterparty poprowadzą Dj Sing & Dj Kwadrat.
Do zobaczenia!
Bilety:
80 zł / osoba miejsce siedzące w sektorze A
60 zł / osoba miejsce siedzące w sektorze B
50 zł / osoba miejsce stojące.
Wejściówki na wydarzenie dostępne również w teatrze muzycznym ul. Kręta 11, 65-770 Zielona Góra (domofon – drzwi obok głównego wejścia do teatru) tel. 799-029 888 oraz na wejściu do teatru w dniu wydarzenia (jedynie w przypadku dostępności miejsc).
Przez całą noc do dyspozycji Naszych Gości będzie teatralny Cocktail Bar.
Otwarcie bram teatru – 19.00
Start SHOW – 20.00