REPERTUARGlamour Burlesque Night

14
paź
Przeżyj niezapomnianą noc pełną zmysłowości i piękna w październikowy wieczór wraz z Dames Du Soir! Dajcie się porwać urokom burleski, tańca i śpiewu! Jak zawsze będziecie mogli zakosztować rewii na najwyższym poziomie!Piękne artystki skąpane w brokacie i confetti, wykwintne drinki i uroki kabaretu w dawnym stylu można spotkać tylko w jedynym w Polsce Teatrze Burleski. Tym razem zapraszamy Was do The Droshkoov Theatre 14 października!
14 października 2023 20:00

Przeżyj niezapomnianą noc pełną zmysłowości i piękna w październikowy wieczór wraz z Dames Du Soir!
Dajcie się porwać urokom burleski, tańca i śpiewu! Jak zawsze będziecie mogli zakosztować rewii na najwyższym poziomie!Piękne artystki skąpane w brokacie i confetti, wykwintne drinki i uroki kabaretu w dawnym stylu można spotkać tylko w jedynym w Polsce Teatrze Burleski. Tym razem zapraszamy Was do The Droshkoov Theatre 14 października!
Wystąpią przed Wami wspaniali artyści: gwiazda burleski Veren De Heddge, sensualna Lily Frou, Lilith o drapieżnym głosie, pantomimiczka Lou Lou, a to wszystko poprowadzi BuBu mon Cherie!
W programie:
burleska
akrobacje
śpiew
pantomima
fire show
i więcej!
Spektakl dla widzów dorosłych
Liczba miejsc ograniczona.
Do zobaczenia!
Po części kulturalnej zapraszamy na utrzymaną w klimacie koncertu zabawę taneczną w naszej strefie rozrywkowej.
Afterparty poprowadzą Dj Sing & Dj Śledź.
Bilety:
110 zł / osoba miejsce przy stoliku
90 zł / osoba miejsce w sektorze A
70 zł / osoba miejsce w sektorze B
50 zł / osoba miejsce stojące
Wejściówki na wydarzenie dostępne również w teatrze muzycznym ul. Kręta 11, 65-770 Zielona Góra (domofon – drzwi obok głównego wejścia do teatru) tel. 799-029 888 oraz na wejściu do teatru w dniu wydarzenia (jedynie w przypadku dostępności miejsc).
Przez całą noc do dyspozycji Naszych Gości będzie teatralny Cocktail Bar.
Patronat: Stowarzyszenie The Droshkoov Theatre
Otwarcie bram teatru – 19.00
Start SHOW – 20.00