REPERTUARFRIDAY JAZZ NIGHT – KONCERT “EXCEPTIONALLY ORDINARY JAZZ TRIO”

20
sty
Trio tworzy grupa zaprzyjaźnionych instrumentalistów związanych z zielonogórskim środowiskiem muzycznym. Exceptionally Ordinary Jazz Trio to zespół wykonujący autorskie kompozycje oraz standardy jazzowe, zarówno we własnych jak i oryginalnych aranżacjach. Artyści połączyli siły w lutym 2022 roku z potrzeby wspólnego muzykowania, tworzenia i z miłości do jazzu. Zespół stawia na szczerość swojego przekazu, profesjonalizm i satysfakcję po obu stronach sceny. W repertuarze znajdują się znane standardy jazzowe, np. Misty, Blue Monk, My Favorite Things, Fly me to the moon, Autumn Leaves, All the things you are, Blue Bossa, Have you met Miss Jones, Someday my prince will come i inne. Trio tworzy również autorskie kompozycje.
Wydarzenie bez wyboru miejsc
20 stycznia 2023 20:00
Bilety:
Trio tworzy grupa zaprzyjaźnionych instrumentalistów związanych z zielonogórskim środowiskiem muzycznym. Exceptionally Ordinary Jazz Trio to zespół wykonujący autorskie
kompozycje oraz standardy jazzowe, zarówno we własnych jak i oryginalnych aranżacjach. Artyści połączyli siły w lutym 2022 roku z potrzeby wspólnego muzykowania, tworzenia i z miłości
do jazzu. Zespół stawia na szczerość swojego przekazu, profesjonalizm i satysfakcję po obu stronach sceny. W repertuarze znajdują się znane standardy jazzowe, np. Misty, Blue Monk, My Favorite Things, Fly me to the moon, Autumn Leaves, All the things you are, Blue Bossa, Have you met Miss Jones, Someday my prince will come i inne. Trio tworzy również autorskie kompozycje.
Trio koncertuje w składzie:
– Eryk Nowak – fortepian
– Maksymilian Staniszewski – kontrabas
– Paweł Nienadowski – perkusja
Twórczość Exceptionally Ordinary Jazz Trio jest publikowana głównie na platformie YouTube, gdzie można odnaleźć nagrania zrealizowane w czerwcu 2022 roku. Zachęcamy do zapoznania się z nimi, klikając bezpośrednio w link poniżej:

Do zobaczenia!
Bilety:
• 40 zł / osoba
dla członków STDT zniżka 10 zł
Wejściówki na wydarzenie dostępne również w teatrze muzycznym w cocktail barze: ul. Kręta 11, 65-770 Zielona Góra, piątek, sobota od 18.00-24.00 oraz na wejściu do teatru w dniu wydarzenia (jedynie w przypadku dostępności miejsc).
Przez całą noc do dyspozycji Naszych Gości będzie teatralny Cocktail Bar.
Otwarcie bram teatru – 19.00
Start koncertu – 20.00