REPERTUARFINAŁ SHOW – TWOJA MORDKA BRZMI ZNAJOMO + AFTER PARTY – TDT EXCLUSIV

12
lis
Wielki Final SHOW „Twoja Mordka Brzmi Znajomo" !!! - to będzie uczta dla uszu i oczu ... Jak wszyscy wiemy do chwili obecnej zrealizowano 2 półfinałowe edycje show, w trakcie których zaprezentowało się łącznie 16 wykonawców. Z każdego półfinałowego koncertu do wielkiego finału zakwalifikowano po 4 uczestników, najwyżej ocenionych przez JURY. Finał będzie więc pokazem tego co najlepsze z najlepszych. Ośmioro wyselekcjonowanych wokalistów na jednej scenie w jednym miejscu i tej samej godzinie !!!
12 listopada 2022 20:00
Wielki Final SHOW „Twoja Mordka Brzmi Znajomo” !!! – to będzie uczta dla uszu i oczu …
Jak wszyscy wiemy do chwili obecnej zrealizowano 2 półfinałowe edycje show, w trakcie których zaprezentowało się łącznie 16 wykonawców. Z każdego półfinałowego koncertu do wielkiego finału zakwalifikowano po 4 uczestników, najwyżej ocenionych przez JURY. Finał będzie więc pokazem tego co najlepsze z najlepszych.
Ośmioro wyselekcjonowanych wokalistów na jednej scenie w jednym miejscu i tej samej godzinie !!!
Finaliści programu, którzy tego dnia zaśpiewają piosenki i upodobnią się do wybranych przez siebie artystów (kolejność przypadkowa):
1) Ewa Michalewicz
2) Jolanta Różańska
3) Katarzyna Pusowska
4) Ula Jurkiewicz
5) Ola Wolak
6) Marcin Rogala
7) Marcin Pawelec
8) Łukasz Iwaniec
Program wieczoru:
Prezentacja uczestników i jury programu,
Występy finałowe,
Obrady Jury a w jej trakcie niespodzianki,
Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród,
Występ zwycięzcy,
After Party – zabawa taneczna – Dj Klakson @ Dj SIng.
Dla przypomnienia reguły gry dla programu:
W programie „Twoja Mordka Brzmi Znajomo” uczestnicy mają za zadanie jak najwierniej odwzorować (WOKALNIE – RUCHOWO – WIZUALNIE) wybrane przez
siebie postacie, którymi są artyści polskiego i zagranicznego rynku muzycznego. Jurorzy oceniają poszczególne występy, przydzielając każdemu z uczestników punkty w każdej z 3 dziedzin vocal, ruch i look w następujących przedziałach:
•10 punktów – najlepsze wykonanie
•7 punktów
•6 punktów
•5 punktów
•4 punkty
•3 punkty
•2 punkty
•1 punkt – najsłabsze wykonanie
Maksymalna hipotetyczna liczba punktów do zdobycia wynosi wiec 30 punktów (10 punktów w kategorii vocal, 10 punktów w kategorii ruch i 10 punktów w kategorii wizual). Po głosowaniu jurorów, dodatkowo każdy z uczestników przyznaje „swoje” 5 punktów wybranemu przez siebie konkurentowi (nie można głosować na siebie).
Suma wszystkich punktów daje miejsce na liście RANKINGOWEJ, lokalizując poszczególnych Wykonawców od miejsca 8 do 1. Ostatni etap wyboru to głosowanie publiczności. Do tego etapu wchodzą jedynie 3 pierwsze osoby z największą liczbą punktów po głosowaniu jury i wykonawców. Na komendę konferansjera publiczność poprzez aplauz wyraża swój wybór jeżeli chodzi o zwycięzcę z trzech wybranych finalistów finału. Pomiar “głośności” publiki dokonywany będzie przez konferansjera
certyfikowanym decybelomierzem będącym na stanie w TDT. Wartość uzyskanych decybeli zostaje zsumowana z punktami zdobytymi do tego momentu. Suma wszystkich punktów jest decydująca jeżeli chodzi o układ pierwszej trójki w programie. Jeśli w pierwszej trójce znajdzie się więcej osób niż 3 z identyczną liczbą punktów do ścisłego trzyosobowego finału przechodzi ten uczestnik, który dostał więcej punktów od jurorów (bez punktów od artystów), a jeśli obaj otrzymali od jurorów po tyle samo punktów, finalistę autorytatywnie wskazuje przewodniczący jury.
Nagroda główna dla zwycięzcy:
•Pamiątkowa nagroda rzeczowa
•Występ jako support na jednym z koncertów w TDT
Imprezę poprowadzi: prestidigitator – Don Balthazare de Pierd
Bilety:
70 zł / osoba miejsce przy stoliku
50 zł / osoba miejsce w sektorze A
40 zł / osoba miejsce w sektorze B
30 zł / osoba miejsce stojące
dla członków STDT zniżka 20 zł dla każdej opcji biletowej.
Bilety dostępne tutaj: – link do sprzedaży wkrótce
Liczba miejsc ograniczona.
Do zobaczenia w The Droshkoov Theatre!
Wejściówki na wydarzenie dostępne również w teatrze muzycznym ul. Kręta 11, 65-770 Zielona Góra oraz na wejściu do teatru w dniu wydarzenia (jedynie w przypadku dostępności miejsc).
Przez całą noc do dyspozycji Naszych Gości będzie teatralny Cocktail Bar.
Otwarcie bram teatru – 19.00
Start – 20.00