REPERTUARELVIS “KRÓL ŻYJE”- KONCERTOWE SHOW

29
kwi
Po sukcesie pierwszego z koncertów, który wybrzmiał na naszych deskach w styczniu tego roku, ELVIS wraz ze swoim składem wracają! Tym razem, w sobotę 29 kwietnia 2023 roku, ponownie spędzimy w klimacie lat 60 - tych. Zespół muzyczny w składzie - Paweł Słoniowski - gitara basowa, - Janusz Brzozowski gitara, - Jakub Gościniak piano, - Marek Siwka perkusja, razem z frontmanem Łukaszem Iwaniec, wykonają na żywo największe przeboje Elvisa Presleya.
29 kwietnia 2023 20:00
Po sukcesie pierwszego z koncertów, który wybrzmiał na naszych deskach w styczniu tego roku, ELVIS wraz ze swoim składem wracają! Tym razem, w sobotę 29 kwietnia 2023 roku, ponownie spędzimy w klimacie lat 60 – tych.
Zespół muzyczny w składzie
– Paweł Słoniowski – gitara basowa,
– Janusz Brzozowski gitara,
– Jakub Gościniak piano,
– Marek Siwka perkusja,
razem z frontmanem Łukaszem Iwaniec, wykonają na żywo największe przeboje Elvisa Presleya.
Zachęcamy do przebrania się w stroje z lat 60, stwórzmy razem wspaniałe widowisko i przenieśmy się do czasów gdy muzyka była muzyką.
Podczas koncertu usłyszeć będzie można największe przeboje artysty w oryginalnych aranżacjach. Koncert wypełnią same hity Króla a więc “Love Me Tender”, “In The Ghetto”, „Can’t Help Falling In Love”, “Jailhouse Rock”, “oraz wiele wiele innych.
Po części kulturalnej zapraszamy na utrzymaną w klimacie koncertu zabawę taneczną w naszej strefie rozrywkowej.
Afterparty poprowadzą Dj Sing & Dj Kwadrat.
Dress code: lata 60
Do zobaczenia!
Bilety:
– 70 zł / osoba miejsce siedzące w sektorze A
– 50 zł / osoba miejsce stojące
Wejściówki na wydarzenie dostępne również w teatrze muzycznym ul. Kręta 11, 65-770 Zielona Góra (domofon – drzwi obok głównego wejścia do teatru) tel. 799-029 888 oraz na wejściu do teatru w dniu wydarzenia (jedynie w przypadku dostępności miejsc).
Przez całą noc do dyspozycji Naszych Gości będzie teatralny Cocktail Bar.
Otwarcie bram teatru – 19.00
Start SHOW – 20.00