REPERTUARDRUGI TERMIN !!! – KONCERT “OPOLE ’80 !” HIT SEZONU 2022/2023 + AFTER PARTY – TDT EXCLUSIVE

28
paź
UWAGA!!! ------Z uwagi na duże zainteresowanie publiczności i wyprzedane wszystkie bilety na 3 tygodnie przed wydarzeniem, podjęto decyzję o organizacji drugiego koncertu w dniu PIĄTEK 28 PAŹDZIERNIKA 2022 R. -----Mamy nadzieję, że tym razem Wszyscy, którzy mają ochotę i chęci do wzięcia udziału w tym koncercie będą mogli zakupić swoje bilety. Tego wydarzenia na pewno nie można przegapić ! Koncert "Opole '80"! będzie wiernym odwzorowaniem Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Na scenie zaprezentują się lubuscy artyści współpracujący na co dzień w teatrem muzycznym The Droshkoov Theatre. Wcielą się oni w rolę największych gwiazd polskiej muzyki rozrywkowej tamtego okresu. Na scenie zapewne usłyszymy, między innymi, niezapomniane przeboje z repertuaru Izabeli Trojanowskiej, Zdzisławy Sośnickiej, Felicjana Andrzejczaka, Andrzeja Zauchy, zespołów Bajm, Perfect czy Lombard. Artystom będzie towarzyszyć festiwalowy zespół instrumentalny, złożona z doświadczonych muzyków:
28 października 2022 20:00
UWAGA!!!
——Z uwagi na duże zainteresowanie publiczności i wyprzedane wszystkie bilety na 3 tygodnie przed wydarzeniem, podjęto decyzję o organizacji drugiego koncertu w dniu PIĄTEK 28 PAŹDZIERNIKA 2022 R.
—–Mamy nadzieję, że tym razem Wszyscy, którzy mają ochotę i chęci do wzięcia udziału w tym koncercie będą mogli zakupić swoje bilety.
Tego wydarzenia na pewno nie można przegapić !
Koncert “Opole ’80”! będzie wiernym odwzorowaniem Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Na scenie zaprezentują się lubuscy artyści współpracujący na co dzień w teatrem muzycznym The Droshkoov Theatre. Wcielą się oni w rolę największych gwiazd polskiej muzyki rozrywkowej tamtego okresu. Na scenie zapewne usłyszymy, między innymi, niezapomniane przeboje z repertuaru Izabeli Trojanowskiej, Zdzisławy Sośnickiej, Felicjana Andrzejczaka, Andrzeja Zauchy, zespołów Bajm, Perfect czy Lombard. Artystom będzie towarzyszyć festiwalowy zespół instrumentalny, złożona z doświadczonych muzyków:
-Dariusz Cetner – instrumenty klawiszowe
-Norbert Fleisher – gitara
-Janusz Lewandowski – gitara basowa
-Edward Piniuta – perkusja
-Weronika Kulesza – Gryszczuk – trąbka
-Łukasz Gaszyna – gitara.
Całość oczywiście poprowadzi dwójka elokwentnych i dowcipnych konferansjerów: Krystyna Loska i Jan Suzin 🙂
Set lista tego koncertu to wybuchowa mieszanka największych hitów lat 80:
Wanda I Banda – Nie będę Julią
Lombard – Szklana pogoda
Izabela Trojanowska -Wszystko czego dziś chcę
Krystyna Prońko -Jesteś lekiem na całe zło
Bajm -Nie ma wody na pustyni
Formacja Nieżywych Schabuff -Klub Wesołego Szampana
Prońko & Jeżowska – On nie kochał nas
Andrzej Zaucha – Byłaś serca biciem
Rudi Schubert – Córko rybaka
Felicjan Andrzejczak – Noc komety
Shakin Dudi -Au sza la la la
Alicja Majewska – Odkryjemy miłość nieznaną
Maryla Rodowicz -Niech żyje bal
Ewa Bem -Daj mi znak
Perfect – Ale w koło jest wesoło
Krzysztof Krawczyk – Za tobą pójdę jak na bal
Zdzisława Sośnicka – Aleją Gwiazd
Edyta Geppert – Jaka róża taki cierń
Tym kultowym wydarzeniem chcemy przenieść widzów w świat polskiej piosenki lat osiemdziesiątych. Dlatego też wokaliści, tancerze, chórki i konferansjerzy, jak również towarzyszący im zespół muzyczny, wystąpi w kostiumach i charakteryzacji zbliżonych do stylizacji artystów oryginalnie występujących na opolskim festiwalu. Scenografia także będzie ściśle nawiązywać do dekoracji z tamtego okresu, a więc nie zabraknie specjalnych, charakterystycznych grafik i iluminacji.
Można być pewnym, że zapowiada się wielki muzyczny show. Największe hity opolskich festiwali, mnóstwo wykonawców, niezwykła scenografia i dużo dobrej zabawy!
Liczba miejsc ograniczona.
Uwaga: w przerwie koncertu w ramach działaności „TDT CARES” zostanie przeprowadzona aukcja obrazów, z której dochód w całości zostanie przeznaczony na cele charytatywne.
Obrazy na aukcję przekazali lubuscy artyści malarze, partnerzy Teatru Muzycznego The Droshkoov Theatre.
Partner biznesowy: ROCKWOOL POLSKA
Patronat medialny: Radio Zielona Góra
Po części kulturalnej zapraszamy na utrzymaną w klimacie koncertu zabawę taneczną w naszej strefie rozrywkowej.
Afterparty poprowadzą Dj Sing & Dj Klakson.
Do zobaczenia!
Bilety:
• 80 zł / osoba miejsce przy stoliku
• 70 zł / osoba miejsce w sektorze A
• 50 zł / osoba miejsce w sektorze B
• 40 zł / osoba miejsce stojące
• dla członków STDT zniżka 10 zł dla każdej opcji biletowej
Wejściówki na wydarzenie dostępne również w teatrze muzycznym ul. Kręta 11, 65-770 Zielona Góra oraz na wejściu do teatru w dniu wydarzenia (jedynie w przypadku dostępności miejsc).
Przez całą noc do dyspozycji Naszych Gości będzie teatralny Cocktail Bar.
Otwarcie bram teatru – 19.00
Start SHOW – 20.00