REPERTUARCZESŁAW MOZIL – SOLO 2022

19
mar
Czesław Mozil wraca z nową płytą. Niecodzienne połączenie monodramu i koncertu, w wykonaniu uwielbianego przez fanów, polsko-duńskiego artysty, byłego jurora, wiecznego marzyciela - Czesława Mozila! Czesław Mozil Solo to przewrotna, bardzo zabawna, muzyczno - liryczna podróż, w którą wkomponowane są największe hity artysty. Wyjdźcie z domu! Nie możecie tego przegapić! W programie są piosenki z nowej płyty #IDEOLOGIAMOZILA, która miała swoją premierę 19 listopada 2021 r., a także piosenki stare, zarówno te bardziej jak i mniej znane. „#IDEOLOGIAMOZILA” to album bardzo osobisty, zbiór obserwacji świata, ale i najbliższego otoczenia. To zamknięty w 12 piosenkach manifest ważnych dla Czesława Mozila spraw i wartości.
19 marca 2022 20:00

Czesław Mozil wraca z nową płytą.
Niecodzienne połączenie monodramu i koncertu, w wykonaniu uwielbianego przez fanów, polsko-duńskiego artysty, byłego jurora, wiecznego marzyciela – Czesława Mozila!
Czesław Mozil Solo to przewrotna, bardzo zabawna, muzyczno – liryczna podróż, w którą wkomponowane są największe hity artysty. Wyjdźcie z domu! Nie możecie tego przegapić!
W programie są piosenki z nowej płyty #IDEOLOGIAMOZILA, która miała swoją premierę 19 listopada 2021 r., a także piosenki stare, zarówno te bardziej jak i mniej znane.
„#IDEOLOGIAMOZILA” to album bardzo osobisty, zbiór obserwacji świata, ale i najbliższego otoczenia. To zamknięty w 12 piosenkach manifest ważnych dla Czesława Mozila spraw i wartości.
Jak mówi Czesław Mozil: „#IDEOLOGIAMOZILA” to także płyta, która jest moją osobistą walką z kompleksem pisania po polsku. To pierwsza płyta, do której teksty napisałem w większości samodzielnie. Jako emigrant, wychowany na duńskiej ziemi, zawsze odczuwałem tremę pisząc po polsku. Tym razem podjąłem tę walkę z własnymi strachami, co było jak katharsis. Mam 42 lata, jestem wykształconym muzykiem, z dyplomem Duńskiej Królewskiej Akademii Muzycznej w Kopenhadze, ale przede wszystkim jestem prostym grajkiem, który kocha stać na scenie”.
Za produkcję albumu „#IDEOLOGIAMOZILA” odpowiada znany i ceniony w świecie hip-hopu Matheo, wokale nagrał i zmiksował Marcin Bors.

Po koncercie zapraszamy na karnawałową zabawę taneczną w naszej strefie rozrywkowej.
Zabawę poprowadzą Dj Sing i Dj Klakson.

Patronat: Stowarzyszenie The Droshkoov Theatre

Bilety:
35 zł / osoba dla członków stowarzyszenia STDT
45 zł / osoba dla pozostałych osób – dla wejściówek zakupionych do 28.02.2022
55 zł / osoba dla pozostałych osób – dla wejściówek zakupionych po 28.02.2022
oraz w teatrze muzycznym w barze:
ul. Kręta 11, 65-770 Zielona Góra
piątek, sobota od 18.00-24.00
oraz na wejściu w dniu wydarzenia.
Przez całą noc do dyspozycji Naszych Gości będzie teatralny Cocktail Bar.
Otwarcie bram: 19.00