REPERTUARBOLOBOYS KONCERT + NIESPODZIANKA -“PRIMA APRILISOWE KICZ PARTY” – TDT EXCLUSIV

1
kwi
01 kwietnia szykujemy dla Was niespodziankę:) I to nie będzie prima aprilisowy żart ! Po ponad rocznej przerwie wracają do nas na scenę ...! Ponownie na żywo, tylko u nas, na wyciągnięcie ręki ....BOLOBOYS !!! Wydarzenie odbędzie się w sobotę 01.04.23 o godzinie 20:00. W trakcie koncertu chłopcy z BB przypomną stare dobre przeboje, ale nie zabraknie również nowych piosenek, które zostały napisane w ostatnich miesiącach …. Ponadto, w przerwie koncertu NIESPODZIANKA …my już wiemy, że będzie to bomba, o której nieszybko zapomnicie UWAGA !!! w trakcie koncertu ogłoszenie wyników na człowieka roku 2022 TDT!
1 kwietnia 2023 20:00
01 kwietnia szykujemy dla Was niespodziankę:) I to nie będzie prima aprilisowy żart!
Po ponad rocznej przerwie wracają do nas na scenę …!
Ponownie na żywo, tylko u nas, na wyciągnięcie ręki ….BOLOBOYS!!!
Wydarzenie odbędzie się w sobotę 01.04.23 o godzinie 20:00.
W trakcie koncertu chłopcy z BB przypomną stare dobre przeboje, ale nie zabraknie również nowych piosenek, które zostały napisane w ostatnich miesiącach ….
Ponadto, w przerwie koncertu NIESPODZIANKA …my już wiemy, że będzie to bomba, o której nieszybko zapomnicie 😊
UWAGA !!! w trakcie koncertu ogłoszenie wyników na człowieka roku 2022 TDT!
Przypominamy, ze w roku 2021 nagrodę otrzymał Marcin Pawelec znany jako “Kaczorek”.
BOLOBOYS – to już nie tak świeżutki twór na polskiej scenie muzyki elektronicznej. Chłopcy mają na koncie swój autorski krążek pn. ” Narodziny” – wydawnictwo 2020. Znakiem rozpoznawczym grupy jest humor, daleko idący dystans do siebie, a przede wszystkim pastiszowe podejście do tematu muzyki znanej w kraju jako polodisco. Fakt ten, w połączeniu z nieco cepeliową i pastelową oprawą sceniczną (zespół uwielbia ananasy), stanowi iście wybuchowy koktajl.
Po koncercie, na naszym parkiecie, KICZ PARTY!
Zabawę w dźwiękach lat 80-90, poprowadzą Dj Kwadrat & Dj Śledź.
Chętnie widziane przebrania – sandały i skarpety, białe kozaki za kolano, panterka, ortalionowe dresy z dwoma paskami, dużo żelu na włosach, krzykliwy makijaż i czarne brwi odrysowane od szklanki to to czego nie powinno zabraknąć tej nocy …😊
Do zobaczenia!
Otwarcie bram teatru – 19.00
Start SHOW – 20.00
Bilety:
• 80 zł / osoba miejsce w sektorze A
• 60 zł / osoba miejsce stojące
Wejściówki na wydarzenie dostępne również w teatrze muzycznym ul. Kręta 11, 65-770 Zielona Góra (domofon – drzwi obok głównego wejścia do teatru) tel. 799-029 888 oraz na wejściu do teatru w dniu wydarzenia (jedynie w przypadku dostępności miejsc).
Przez całą noc do dyspozycji Naszych Gości będzie teatralny Cocktail Bar.