REPERTUARANDRZEJKI – LINDEMANN SHOW – THE BEST OF – TDT EXCLUSIVE + AFTER PARTY

25
lis
W sobotę 25 listopada serdecznie zapraszamy na koncert pod nazwą „TILL LINDEMANN – THE BEST OF”. Muzycy teatru spróbują odwzorować charyzmę i talent wokalisty Till’a Lindemanna. Frontman znany jest na całym świecie ze swojej mocy wokalnej, która na żywo wywołuje przytłaczającą gęsią skórkę. W repertuarze koncertu znajdą się znane hity z repertuaru grupy Rammstein ale również z jego solowej działalności. LINDEMANN to geniusz industrialnego metalu, który swoje występy zabarwia przejmującymi wizualizacjami i scenografią. Na żywo inscenizuje swoje utwory pomysłowo i dramatycznie.
25 listopada 2023 20:00

W sobotę 25 listopada serdecznie zapraszamy na koncert pod nazwą „TILL LINDEMANN – THE BEST OF”. Muzycy teatru spróbują odwzorować charyzmę i talent wokalisty Till’a Lindemanna. Frontman znany jest na całym świecie ze swojej mocy wokalnej, która na żywo wywołuje przytłaczającą gęsią skórkę. W repertuarze koncertu znajdą się znane hity z repertuaru grupy Rammstein ale również z jego solowej działalności.

LINDEMANN to geniusz industrialnego metalu, który swoje występy zabarwia przejmującymi wizualizacjami i scenografią. Na żywo inscenizuje swoje utwory pomysłowo i dramatycznie.

Lider Rammstain to nie tylko utalentowany muzyk, to fenomen. Jego koncerty robią wrażenie jak erupcja wulkanu, a ty stoisz w jego epicentrum i śpiewasz „Du hast!” z maksymalną mocą. Miliony fanów na całym świecie są zachwycone jego charyzmą, kunsztem i brutalną energią.

Jak charyzma, kunszt i energia Tilla wpasują się w atmosferę andrzejkowej nocy?

Charakter wieczoru to nie tylko koncert i rozrywka ale i tradycyjne dla tego święta wróżby, lanie wosku i czary… Dajcie się nam zaczarować!

Skład zespołu:
– Jakub Zamojski – wokal
– Sławomir Zaleski – perkusja
– Piotr Ważny – gitara
– Łukasz Gaszyna – gitara
– Dawid Konopka – gitara basowa

Po części kulturalnej zapraszamy na ANDRZEJKOWE AFTERPARTY.
Afterparty poprowadzą Dj Sing & Dj Kwadrat.

Liczba miejsc ograniczona !

Do zobaczenia! Rezerwujcie “row zero” ! 🙂

#tdt #stdt #koncert #muzykanażywo #lindemann #rammstein #rock #teatrmuzyczny #thedroshkoovtheatre #andrzejki

Bilety:
• 80 zł / osoba miejsce w sektorze A
• 60 zł / osoba miejsce w sektorze B
• 50 zł / miejsce stojące

Wejściówki na wydarzenie dostępne również w teatrze muzycznym ul. Kręta 11, 65-770 Zielona Góra (domofon – drzwi obok głównego wejścia do teatru) tel. 799-029 888 oraz na wejściu do teatru w dniu wydarzenia (jedynie w przypadku dostępności miejsc).

Przez całą noc do dyspozycji Naszych Gości będzie teatralny Cocktail Bar.

★★★★★ ★★★
Partnerzy i Patroni wydarzenia:
🟥Stowarzyszenie The Droshkoov Theatre
⬛️Radio Index Zielona Góra
🟥Portal wzielonej.pl

★★★★★ ★★★
Chcesz być na bieżąco z wydarzeniami?
Polub fanpage TETARU MUZYCZNEGO THE DROSHKOOV THEATRE
★★★★★ ★★★