REPERTUARWIECZÓR ILUZJI W TEATRZE – PIOTR DENISIUK – FINALISTA PROGRAMU MAM TALENT

28
maj
Po raz pierwszy na naszej scenie wydarzenie o takim charakterze... Wieczór pełen iluzji i magii...28 maja w naszym teatrze wystąpi człowiek, który przebojem wdarł się do finału znanego programu rozrywkowego "Mam Talent". Piotr Denisiuk - Iluzjonista, zaprezentuje widowiskowe show wypełnione efektami znanymi z „Mam Talent!” m.in. pojawienie kuli do kręgli, wyjęcie piłki tenisowej z tabletu. W trakcie pokazu, pełna interakcja z publicznością. Stań więc się częścią tajemnicy. Zaproś swoich bliskich i razem doświadczcie niemożliwego! Występ jest skierowany dla osób powyżej 12 roku życia. Dzieci poniżej 12 lat również mogą zobaczyć spektakl jednak jest on stworzony przede wszystkim dla dorosłych i młodzieży. Spektakl sceniczny trwa około 45 - 50 minut. Następnie w ramach zwiększenia interakcji z publicznością zostaną wykonane indywidualne pokazy przy poszczególnych stolikach. Zachęcamy więc do zakupu tych właśnie miejsc.
28 maja 2022 20:00
Po raz pierwszy na naszej scenie wydarzenie o takim charakterze… Wieczór pełen iluzji i magii…28 maja w naszym teatrze wystąpi człowiek, który przebojem wdarł się do finału znanego programu rozrywkowego “Mam Talent”. Piotr Denisiuk – Iluzjonista, zaprezentuje widowiskowe show wypełnione efektami znanymi z „Mam Talent!”
m.in. pojawienie kuli do kręgli, wyjęcie piłki tenisowej z tabletu. W trakcie pokazu, pełna interakcja z publicznością. Stań więc się częścią tajemnicy. Zaproś swoich bliskich i razem doświadczcie niemożliwego! Występ jest skierowany dla osób powyżej 12 roku życia. Dzieci poniżej 12 lat również mogą zobaczyć spektakl jednak jest on stworzony przede wszystkim dla dorosłych i młodzieży. Spektakl sceniczny trwa około 45 – 50 minut. Następnie w ramach zwiększenia interakcji z publicznością zostaną wykonane indywidualne pokazy przy poszczególnych stolikach. Zachęcamy więc do zakupu tych właśnie miejsc.
Co nas czeka??? Zobaczcie sami:
https://www.youtube.com/watch?v=Le3m3OilVI0
Po przedstawieniu, w naszej strefie rozrywkowej AFTER PARTY, które poprowadzą Dj Sing & Dj Klakson.
Do zobaczenia!
Otwarcie bram teatru – 19.00
Start SHOW – 20.00
Bilety:
• 70 zł / osoba miejsce przy stoliku
• 50 zł / osoba miejsce w sektorze A
• 35 zł / osoba miejsce w sektorze B
dla członków STDT zniżka 10 zł dla każdej opcji biletowej
Wejściówki na wydarzenie dostępne w teatrze muzycznym w cocktail barze:
ul. Kręta 11, 65-770 Zielona Góra, piątek, sobota od 18.00-24.00
oraz na wejściu w dniu wydarzenia (jedynie w przypadku dostępności miejsc).
Przez cały wieczór istnieje możliwość zakupu napojów oraz przekąsek w naszym Cocktail Barze.