REPERTUARWALENTYNKI W TDT – STARS CELEBRATION (MERCURY-WINEHOUSE-BOWIE) + ZABAWA WALENTYNKOWA

12
lut
To pierwsze show walentynkowe w nowej siedzibie teatru muzycznego " The Droshkoov Theatre" Widowisko pod hasłem „Stars Celebration” organizowane z okazji dnia świętego Walentego. Zgodnie z przyjętą tradycją jako gości zapraszamy głównie zakochanych ale swoje miejsce znajdą również jednostki samotne, nieszczęśliwe zakochane ale także te w związkach ...toksycznych i tych trwających z obowiązku i przyzwyczajenia ...kochani to dla Was jest to SHOW !! Tego dnia zorganizowany zostanie koncert w ramach, którego zostaną wykonane największe przeboje nieżyjących już niestety gwiazd światowego rock and rolla: Freddie Mercury, Amy Winehouse oraz David Bowie. Wokaliści TDT podejmą próbę wcielenia się w niedoścignione oryginały, a wraz z nimi na żywo zaprezentuje się zespół w składzie Adam - gitara elektryczna, Jacek - gitara basowa oraz Marcin - instrumenty perkusyjne.
12 lutego 2022 19:00

To pierwsze show walentynkowe w nowej siedzibie teatru muzycznego ” The Droshkoov Theatre” Widowisko pod hasłem
„Stars Celebration” organizowane z okazji dnia świętego Walentego. Zgodnie z przyjętą tradycją jako gości zapraszamy głównie zakochanych ale swoje miejsce znajdą również jednostki samotne, nieszczęśliwe zakochane ale także te w związkach …toksycznych i tych trwających z obowiązku i przyzwyczajenia …kochani
to dla Was jest to SHOW !!
Tego dnia zorganizowany zostanie koncert w ramach, którego zostaną wykonane największe przeboje nieżyjących już niestety gwiazd światowego rock and rolla: Freddie Mercury, Amy Winehouse oraz David Bowie. Wokaliści TDT podejmą próbę wcielenia się w niedoścignione oryginały, a wraz z nimi na żywo zaprezentuje się zespół w składzie Adam – gitara elektryczna, Jacek – gitara basowa oraz Marcin – instrumenty perkusyjne.

Po koncercie zapraszamy na walentynkową zabawę taneczną w naszej strefie rozrywkowej.
Zabawę do białego rana poprowadzą Dj Sing i Dj Klakson.
To będzie piękny, niezapomniany wieczór!

Patronat: Stowarzyszenie The Droshkoov Theatre

Bilety:
• 30 zł / osoba dla członków stowarzyszenia STDT
• 40 zł / osoba dla pozostałych osób
lub na wejściu w dniu imprezy.
Przez całą noc do dyspozycji Naszych Gości będzie teatralny Coctail Bar.
Otwarcie bram: 19.00