REPERTUARWAKACYJNE SE(A)X PARTY – PRZYWITANIE WAKACJI

24
cze
Przywitajcie lato na naszym rozgrzanym parkiecie! W gorące rytmy wprowadzą Was nasi DJ przy akompaniamencie... saksofonu! Całą noc wibracji dostarczy SAKSOFON LIVE ACT w wykonaniu Mateusza Skrzypczaka. A co więcej niż muzyka na żywo? Wakacyjna randka w ciemno! Pamiętacie formułę tego programu sprzed lat? Będzie wesoło, kolorowo, będą niespodzianki, a konwencja całej imprezy utrzymana będzie w bardzo letnich, wakacyjnych klimatach. Ubierzcie hawajskie koszule, laczki, przeciwsłoneczne okulary i zamówcie w barze drinka z palemką. Dress code: WAKACJE STYLE
Wydarzenie bez wyboru miejsc
24 czerwca 2023 20:00

Bilety:

Przywitajcie lato na naszym rozgrzanym parkiecie! W gorące rytmy wprowadzą Was nasi DJ przy akompaniamencie… saksofonu! Całą noc wibracji dostarczy SAKSOFON LIVE ACT w wykonaniu Mateusza Skrzypczaka.
A co więcej niż muzyka na żywo?
Wakacyjna randka w ciemno! Pamiętacie formułę tego programu sprzed lat?
Będzie wesoło, kolorowo, będą niespodzianki, a konwencja całej imprezy utrzymana będzie w bardzo letnich, wakacyjnych klimatach.
Ubierzcie hawajskie koszule, laczki, przeciwsłoneczne okulary i zamówcie w barze drinka z palemką.
Dress code: WAKACJE STYLE
Do zobaczenia!
Bilety:
• 50 zł / osoba
UWAGA: możliwość rezerwacji stolików po wcześniejszym kontakcie telefonicznym – 799-029-888
Wejściówki na wydarzenie dostępne również w teatrze muzycznym w cocktail barze: ul. Kręta 11, 65-770 Zielona Góra, piątek, sobota od 18.00-24.00 oraz na wejściu do teatru w dniu wydarzenia (jedynie w przypadku dostępności miejsc).
Przez całą noc do dyspozycji Naszych Gości będzie teatralny Cocktail Bar.
Otwarcie bram teatru – 19.00
Start koncertu – 20.00