REPERTUARTWOJA MORDKA BRZMI ZNAJOMO – EDYCJA 2023 – 2 PÓŁFINAŁ – TDT EXCLUSIVE

17
cze
Soul Beat Cover Band na scenie teatru muzycznego The droshkoov Theatre !!! Skład ten zachwyci każdego miłośnika dobrej muzyki rozrywkowej. Zespół wykonuje covery klasycznych hitów oraz nowoczesnych przebojów, głównie w stylu pop, funk i soul. Własne aranżacje i energia bijąca ze sceny przenoszą publiczność do świata rozrywki i dobrej zabawy. Oprócz tradycyjnego składu zespół posiada sekcję dętą (trąbka, saksofon), a na froncie trzy charyzmatyczne wokalistki z niepowtarzalnymi głosami.
17 czerwca 2023 20:00 ul. Kręta 11, 65-570 Zielona Góra
DRUGI PÓŁFINAŁ SHOW „Twoja Mordka Brzmi Znajomo – EDYCJA 2023″. Od dziś szukamy kolejnych 8 śmiałków chcących wcielić się w swojego polskiego lub zagranicznego idola. W ramach show chodzi o to aby jak najbardziej wiarygodnie odwzorować oryginalny występ sceniczny wybranego przez siebie wykonawcy. Program dopuszcza również duety. Trzyosobowe JURY będzie dokonywało oceny w 3 kategoriach: ŚPIEW, RUCH SCENICZNY oraz CHARAKTERYZACJA.
Zgłoszenia do SHOW prosimy kierować na adres: tdt@tdt.zgora.pl lub na Messenger teatru.
UWAGA: ZGŁOSZENIA PRZYJMUJEMY DO 19 MAJA (PIĄTEK) 2023 ROKU.
Reguły gry dla programu:
W show „Twoja Mordka Brzmi Znajomo” uczestnicy mają za zadanie jak najwierniej odwzorować (WOKALNIE – RUCHOWO – WIZUALNIE) wybrane przez siebie postaci, którymi są artyści polskiego i zagranicznego rynku muzycznego. Jurorzy oceniają poszczególne występy, przydzielając każdemu z uczestników punkty w każdej z 3 dziedzin vocal, ruch i look w następujących przedziałach:
– 10 punktów
– 7 punktów
– 6 punktów
– 5 punktów
– 4 punkty
Trzech uczestników w każdej z kategorii pozostaje bez punktów.
Maksymalna hipotetyczna liczba punktów do zdobycia wynosi wiec 30 punktów (10 punktów w kategorii vocal, 10 punktów w kategorii ruch i 10 punktów w kategorii look). Po głosowaniu jurorów, dodatkowo każdy z uczestników przyznaje „swoje” 5 punktów wybranemu przez siebie konkurentowi (nie można głosować na siebie). Suma wszystkich punktów daje miejsce na liście RANKINGOWEJ, lokalizując poszczególnych Wykonawców od miejsca 8 do 1.
Ostatni etap wyboru to głosowanie publiczności. Do tego etapu wchodzą jedynie 4 pierwsze osoby z największą liczbą punktów po głosowaniu jury i wykonawców (osoby te automatycznie kwalifikują się również do ścisłego finału SHOW, które odbędzie się w IV kwartale 2023). Na komendę konferansjera publiczność poprzez krzyki, buczenie wyraża swój wybór jeżeli chodzi o zwycięzcę z czterech wybranych finalistów finału. Pomiar głośności publiki dokonywany będzie przez konferansjera certyfikowanym decybelomierzem będącym na stanie Teatru Muzycznego. Wartość uzyskanych decybeli decyduje ostatecznie decyduje o kolejności miejsc dla finałowej czwórki.
Jeśli w pierwszej czwórce znajdą się więcej niż 4 osoby z identyczną liczbą punktów, do ścisłego finału przechodzi ten uczestnik, który otrzymał więcej punktów od jurorów (bez punktów od artystów), a jeśli obaj otrzymali od jurorów po tyle samo punktów, finalistę autorytatywnie wskazuje przewodniczący jury.
Program:
1.Prezentacja uczestników i jury programu,
2.Występy uczestników – 8 prezentacji scenicznych,
3.Obrady Jury,
4.Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród,
5.Występ finałowy,
6.Sesja zdjęciowa z uczestnikami,
7.After – party – zabawa taneczna.
Do zobaczenia!
Bilety:
• 60 zł / osoba miejsce w sektorze A
• 50 zł / osoba miejsce w sektorze B
• 40 zł / osoba miejsce stojące
Wejściówki na wydarzenie dostępne również w teatrze muzycznym ul. Kręta 11, 65-770 Zielona Góra (domofon – drzwi obok głównego wejścia do teatru) tel. 799-029 888 oraz na wejściu do teatru w dniu wydarzenia (jedynie w przypadku dostępności miejsc).
Przez całą noc do dyspozycji Naszych Gości będzie teatralny Cocktail Bar.
Otwarcie bram teatru – 19.00
Start SHOW – 20.00