REPERTUARTWOJA MORDKA BRZMI ZNAJOMO – EDYCJA 2023 – 2 PÓŁFINAŁ – TDT EXCLUSIVE

17
cze
DRUGI PÓŁFINAŁ SHOW „Twoja Mordka Brzmi Znajomo – EDYCJA 2023". Od dziś szukamy kolejnych 8 śmiałków chcących wcielić się w swojego polskiego lub zagranicznego idola. W ramach show chodzi o to aby jak najbardziej wiarygodnie odwzorować oryginalny występ sceniczny wybranego przez siebie wykonawcy. Program dopuszcza również duety. Trzyosobowe JURY będzie dokonywało oceny w 3 kategoriach: ŚPIEW, RUCH SCENICZNY oraz CHARAKTERYZACJA. Zgłoszenia do SHOW prosimy kierować na adres: tdt@tdt.zgora.pl lub na Messenger teatru. UWAGA: ZGŁOSZENIA PRZYJMUJEMY DO 19 MAJA (PIĄTEK) 2023 ROKU.
17 czerwca 2023 20:00 ul. Kręta 11, 65-570 Zielona Góra
DRUGI PÓŁFINAŁ SHOW „Twoja Mordka Brzmi Znajomo – EDYCJA 2023″. Od dziś szukamy kolejnych 8 śmiałków chcących wcielić się w swojego polskiego lub zagranicznego idola. W ramach show chodzi o to aby jak najbardziej wiarygodnie odwzorować oryginalny występ sceniczny wybranego przez siebie wykonawcy. Program dopuszcza również duety. Trzyosobowe JURY będzie dokonywało oceny w 3 kategoriach: ŚPIEW, RUCH SCENICZNY oraz CHARAKTERYZACJA.
Zgłoszenia do SHOW prosimy kierować na adres: tdt@tdt.zgora.pl lub na Messenger teatru.
UWAGA: ZGŁOSZENIA PRZYJMUJEMY DO 19 MAJA (PIĄTEK) 2023 ROKU.
Reguły gry dla programu:
W show „Twoja Mordka Brzmi Znajomo” uczestnicy mają za zadanie jak najwierniej odwzorować (WOKALNIE – RUCHOWO – WIZUALNIE) wybrane przez siebie postaci, którymi są artyści polskiego i zagranicznego rynku muzycznego. Jurorzy oceniają poszczególne występy, przydzielając każdemu z uczestników punkty w każdej z 3 dziedzin vocal, ruch i look w następujących przedziałach:
– 10 punktów
– 7 punktów
– 6 punktów
– 5 punktów
– 4 punkty
Trzech uczestników w każdej z kategorii pozostaje bez punktów.
Maksymalna hipotetyczna liczba punktów do zdobycia wynosi wiec 30 punktów (10 punktów w kategorii vocal, 10 punktów w kategorii ruch i 10 punktów w kategorii look). Po głosowaniu jurorów, dodatkowo każdy z uczestników przyznaje „swoje” 5 punktów wybranemu przez siebie konkurentowi (nie można głosować na siebie). Suma wszystkich punktów daje miejsce na liście RANKINGOWEJ, lokalizując poszczególnych Wykonawców od miejsca 8 do 1.
Ostatni etap wyboru to głosowanie publiczności. Do tego etapu wchodzą jedynie 4 pierwsze osoby z największą liczbą punktów po głosowaniu jury i wykonawców (osoby te automatycznie kwalifikują się również do ścisłego finału SHOW, które odbędzie się w IV kwartale 2023). Na komendę konferansjera publiczność poprzez krzyki, buczenie wyraża swój wybór jeżeli chodzi o zwycięzcę z czterech wybranych finalistów finału. Pomiar głośności publiki dokonywany będzie przez konferansjera certyfikowanym decybelomierzem będącym na stanie Teatru Muzycznego. Wartość uzyskanych decybeli decyduje ostatecznie decyduje o kolejności miejsc dla finałowej czwórki.
Jeśli w pierwszej czwórce znajdą się więcej niż 4 osoby z identyczną liczbą punktów, do ścisłego finału przechodzi ten uczestnik, który otrzymał więcej punktów od jurorów (bez punktów od artystów), a jeśli obaj otrzymali od jurorów po tyle samo punktów, finalistę autorytatywnie wskazuje przewodniczący jury.
Program:
1.Prezentacja uczestników i jury programu,
2.Występy uczestników – 8 prezentacji scenicznych,
3.Obrady Jury,
4.Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród,
5.Występ finałowy,
6.Sesja zdjęciowa z uczestnikami,
7.After – party – zabawa taneczna.
Do zobaczenia!
Bilety:
• 60 zł / osoba miejsce w sektorze A
• 50 zł / osoba miejsce w sektorze B
• 40 zł / osoba miejsce stojące
Wejściówki na wydarzenie dostępne również w teatrze muzycznym ul. Kręta 11, 65-770 Zielona Góra (domofon – drzwi obok głównego wejścia do teatru) tel. 799-029 888 oraz na wejściu do teatru w dniu wydarzenia (jedynie w przypadku dostępności miejsc).
Przez całą noc do dyspozycji Naszych Gości będzie teatralny Cocktail Bar.
Otwarcie bram teatru – 19.00
Start SHOW – 20.00