REPERTUARTWOJA MORDKA BRZMI ZNAJOMO – DUETY ! – TDT EXCLUSIVE + AFTER PARTY

17
lut
NOWA EDYCJA SHOW „Twoja Mordka Brzmi Znajomo – EDYCJA 2024". W tym roku zapraszamy DUETY !!! Od dziś szukamy 4 DUETÓW chcących wcielić się w swoich polskich lub zagranicznych idoli. W ramach show chodzi o to aby jak najbardziej wiarygodnie odwzorować oryginalny występ sceniczny wybranego przez siebie wykonawcy. Trzyosobowe JURY będzie dokonywało oceny w 3 kategoriach: ŚPIEW, RUCH SCENICZNY oraz CHARAKTERYZACJA. Zgłoszenia do SHOW prosimy kierować na adres: tdt@tdt.zgora.pl lub na Messenger teatru. UWAGA: ZGŁOSZENIA PRZYJMUJEMY DO 31 STYCZNIA (ŚRODA) 2024 ROKU.
17 lutego 2024 20:00

NOWA EDYCJA SHOW „Twoja Mordka Brzmi Znajomo – EDYCJA 2024″. W tym roku zapraszamy DUETY !!!

Od dziś szukamy 4 DUETÓW chcących wcielić się w swoich polskich lub zagranicznych idoli. W ramach show chodzi o to aby jak najbardziej wiarygodnie odwzorować oryginalny występ sceniczny wybranego przez siebie wykonawcy. Trzyosobowe JURY będzie dokonywało oceny w 3 kategoriach: ŚPIEW, RUCH SCENICZNY oraz CHARAKTERYZACJA.

Zgłoszenia do SHOW prosimy kierować na adres: tdt@tdt.zgora.pl lub na Messenger teatru.

UWAGA: ZGŁOSZENIA PRZYJMUJEMY DO 31 STYCZNIA (ŚRODA) 2024 ROKU.

Reguły gry dla programu:
W show „Twoja Mordka Brzmi Znajomo -DUETY” uczestnicy mają za zadanie jak najwierniej odwzorować (WOKALNIE – RUCHOWO – WIZUALNIE) wybrane przez siebie postaci, którymi są artyści polskiego i zagranicznego rynku muzycznego. Każdy z duetów wykonuje dwie piosenki wybranego przez siebie artysty. Jurorzy oceniają poszczególne prezentacje, przydzielając każdemu DUETOWI punkty w każdej z 3 dziedzin vocal, ruch i look w następujących przedziałach:
– 10 punktów
– 7 punktów
– 6 punktów
– 5 punktów

Maksymalna hipotetyczna liczba punktów do zdobycia wynosi wiec 30 punktów (10 punktów w kategorii vocal, 10 punktów w kategorii ruch i 10 punktów w kategorii look). Po głosowaniu jurorów, dodatkowo każdy z DUETÓW przyznaje „swoje” 5 punktów wybranemu przez siebie konkurentowi (nie można głosować na siebie). Suma wszystkich punktów daje miejsce na liście RANKINGOWEJ, lokalizując poszczególne DUETY od miejsca 4 do 1.
Ostatni etap wyboru to głosowanie publiczności. Do tego etapu wchodzą jedynie 2 pierwsze DUETY z największą liczbą punktów po głosowaniu jury i wykonawców (DUETY te automatycznie kwalifikują się również do ścisłego finału SHOW, który odbędzie się w IV kwartale 2024). Na komendę konferansjera publiczność poprzez krzyki, buczenie wyraża swój wybór jeżeli chodzi o zwycięzcę z czterech wybranych finalistów finału. Pomiar głośności publiki dokonywany będzie przez konferansjera certyfikowanym decybelomierzem będącym na stanie Teatru Muzycznego. Wartość uzyskanych decybeli decyduje ostatecznie decyduje o kolejności miejsc dla finałowej dwójki.
Jeśli w pierwszej dwójce znajdą się więcej niż dwa DUETY z identyczną liczbą punktów, do ścisłego finału przechodzi ten DUET, który otrzymał więcej punktów od jurorów (bez punktów od artystów), a jeśli oba otrzymały od jurorów po tyle samo punktów, finalistę autorytatywnie wskazuje przewodniczący jury.
Program:
1.Prezentacja uczestników i jury programu,
2.Występy DUETÓW – 8 prezentacji scenicznych (każdy DUET po dwa występy),
3.Obrady Jury,
4.Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród,
5.Występ finałowy,
6.Sesja zdjęciowa z uczestnikami,
7.After – party – zabawa taneczna.

Do zobaczenia!

#tdt #stdt #koncert #muzykanażywo #teatr #kultura #party #teatrmuzyczny #thedroshkoovtheatre #twojamordkabrzmiznajomo #duety

Przez całą noc do dyspozycji Naszych Gości będzie teatralny Cocktail Bar.

★★★★★★★★
📆 17.02.2024
📌 TWOJA MORDKA BRZMI ZNAJOMO – DUETY ! – TDT EXCLUSIVE + AFTER PARTY
🏛 The Droshkoov Theatre
ul. Kręta 11, Zielona Góra
tel. 799-029-888
www.tdt.zgora.pl
⏰ START – 20.00 (otwarcie bram teatru – 19.00)

🎫 bilety:
• 60 zł / osoba miejsce siedzące w sektorze A
• 50 zł / osoba miejsce siedzące w sektorze B
• 40 zł / osoba miejsce stojące

Wejściówki na wydarzenie dostępne również w teatrze muzycznym ul. Kręta 11, 65-770 Zielona Góra (domofon – drzwi obok głównego wejścia do teatru) tel. 799-029 888 oraz na wejściu do teatru w dniu wydarzenia (jedynie w przypadku dostępności miejsc).

★★★★★ ★★★
Partnerzy i Patroni wydarzenia:
🟥Stowarzyszenie The Droshkoov Theatre
⬛️Radio Index Zielona Góra
🟥Portal wzielonej.pl

★★★★★ ★★★
Chcesz być na bieżąco z wydarzeniami?
Polub fanpage TETARU MUZYCZNEGO THE DROSHKOOV THEATRE
★★★★★ ★★★