REPERTUARTHE DOORS FLASHBACK – COVER BAND – TDT EXCLUSIVE + AFTER PARTY

20
sty
Trzecie wydarzenie z cyklu "Powtórkowy styczeń" to koncert grupy „The DOORS Flashback”. Jest to cover band utworzony przez muzyków związanych z teatrem muzycznym The Droshkoov Theatre. Zespół wykonuje ten repertuar legendarnej, amerykańskiej grupy "The Doors" całkowicie na żywo. Ich koncerty w hołdzie The Doors to 90 minutowe show, w trakcie którego odtwarzają magię i intensywność koncertów, którymi w latach 60 zachwycał zespół The Doors. Flashback próbuje uchwycić szamanistyczną osobowość Jima Morrisona, hipnotyzujące i wirujące klawisze Raya Manzarka, inspirowane bluesem gitarowe riffy Robbiego Krieger'a oraz elektryzujące rytmy bębnów Johna Densmore’a. Można być pewnym, iż w trakcie ich koncertów nie zabraknie "Light My Fire", "Riders on the Storm", "The End" czy "Hello, I Love You"… Koncerty „The Doors Flashback” to gwarancja 90 minutowej zabawy i niezapomnianych, wysublimowanych wrażeń. Fani Króla Jaszczura na pewno nie będą mieli podstaw do narzekania…
20 stycznia 2024 20:00

Styczeń miesiącem powtórek najlepszych produkcji !

Trzecie wydarzenie z cyklu “Powtórkowy styczeń” to koncert grupy „The DOORS Flashback”. Jest to cover band utworzony przez muzyków związanych z teatrem muzycznym The Droshkoov Theatre. Zespół wykonuje ten repertuar legendarnej, amerykańskiej grupy “The Doors” całkowicie na żywo. Ich koncerty w hołdzie The Doors to 90 minutowe show, w trakcie którego odtwarzają magię i intensywność koncertów, którymi w latach 60 zachwycał zespół The Doors. Flashback próbuje uchwycić szamanistyczną osobowość Jima Morrisona, hipnotyzujące i wirujące klawisze Raya Manzarka, inspirowane bluesem gitarowe riffy Robbiego Krieger’a oraz elektryzujące rytmy bębnów Johna Densmore’a.
Można być pewnym, iż w trakcie ich koncertów nie zabraknie “Light My Fire”, “Riders on the Storm”, “The End” czy “Hello, I Love You”… Koncerty „The Doors Flashback” to gwarancja 90 minutowej zabawy i niezapomnianych, wysublimowanych wrażeń.
Fani Króla Jaszczura na pewno nie będą mieli podstaw do narzekania…

Skład zespołu:
Dariusz Cetner – instrumenty klawiszowe
Sławomir Zaleski – perkusja
Piotr Ważny – gitara / wokal
Dawid Konopka – gitara basowa
Jakub Zamojski – wokal

Chodź kochanie rozpal we mnie ogień…

Do zobaczenia!

#tdt #stdt #koncert #muzykanażywo #teatr #kultura #party #teatrmuzyczny #thedroshkoovtheatre #livemusic #thedoors #morrison

Przez całą noc do dyspozycji Naszych Gości będzie teatralny Cocktail Bar.

★★★★★★★★
📆 20.01.2024
📌 THE DOORS FLASHBACK – COVER BAND – TDT EXCLUSIVE + AFTER PARTY
🏛 The Droshkoov Theatre
ul. Kręta 11, Zielona Góra
tel. 799-029-888
www.tdt.zgora.pl
⏰ START – 20.00 (otwarcie bram teatru – 19.00)

🎫 bilety:
• 80 zł / osoba miejsce siedzące w sektorze A
• 60 zł / osoba miejsce siedzące w sektorze B
• 50 zł / osoba miejsce stojące

Wejściówki na wydarzenie dostępne również w teatrze muzycznym ul. Kręta 11, 65-770 Zielona Góra (domofon – drzwi obok głównego wejścia do teatru) tel. 799-029 888 oraz na wejściu do teatru w dniu wydarzenia (jedynie w przypadku dostępności miejsc).

★★★★★ ★★★
Partnerzy i Patroni wydarzenia:
🟥Stowarzyszenie The Droshkoov Theatre
⬛️Radio Index Zielona Góra
🟥Portal wzielonej.pl

★★★★★ ★★★
Chcesz być na bieżąco z wydarzeniami?
Polub fanpage TETARU MUZYCZNEGO THE DROSHKOOV THEATRE
★★★★★ ★★★