REPERTUARTHE BLUES FRIENDS – KONCERT ZESPOŁU

3
lut
Grupa powstała w 2020 roku z inicjatywy pięciu doświadczonych zielonogórskich muzyków, trochę zafascynowanych bluesem, chociaż dla większości z nich, nie jest to jedyne źródło inspiracji. Obecnie zespół tworzą: - Jan Węgłowski - gitara, śpiew (Olek Blues Band, Outsider i Dirty Doctors) – ponad 30 lat grania, w przerwach nurkuje, podróżuje, strzela i zatrudnia się jako kardiolog w szpitalu, grzebiąc ludziom w sercach. - Mariusz Bednarski – gitara (Ram, Big Band Mrowisko, Fusion Waves, Day After Day, NAN Project) – ponad 30 lat na scenie, w przerwach między graniem, ujarzmia programy komputerowe. I rozkminia studyjne urządzenia do nagrywania. - Igor Łojko - harmonijka (Obstawa Prezydenta, Good Morning Blues, Mississipi Blues) 25 lat grania, prawdziwie zafascynowany bluesem. W przerwach między występami i próbami, odpowiada za czystą wodę w mieście. - Ryszard Zembrzuski – perkusja (Weekend, Układ, Grupa Rogala, kontrakty za granicą) prawie 50 lat na scenie! Obecnie, pomiędzy próbami i koncertami wiedzie żywot wesołego rentiera, czasami zgadzając się na ogarnięcie nagłośnienia na koncertach. - Krzysztof Łachacz – gitara basowa, (Hot Cafe, Idee Fixe), 20 lat grania, pomiędzy występami na serio nurkuje i prowadzi własną firmę (też podobno na serio). - Beata "Żaba"Małecka- kobieta ogień, dusza artystyczna, wieloletnia artystka kabaretowa i aktorka gościnna w spektaklach musicalowych. Czuje, tworzy, słucha ptaków... i żyje w zgodzie ze sobą.
Wydarzenie bez wyboru miejsc
3 lutego 2023 20:00
Grupa powstała w 2020 roku z inicjatywy pięciu doświadczonych zielonogórskich muzyków, trochę zafascynowanych bluesem, chociaż dla większości z nich, nie jest to jedyne źródło inspiracji.
Obecnie zespół tworzą:
– Jan Węgłowski – gitara, śpiew (Olek Blues Band, Outsider i Dirty Doctors) – ponad 30 lat grania, w przerwach nurkuje, podróżuje, strzela i zatrudnia się jako kardiolog w szpitalu, grzebiąc ludziom w sercach.
– Mariusz Bednarski – gitara (Ram, Big Band Mrowisko, Fusion Waves, Day After Day, NAN Project) – ponad 30 lat na scenie, w przerwach między graniem, ujarzmia programy komputerowe. I rozkminia studyjne urządzenia do nagrywania.
– Igor Łojko – harmonijka (Obstawa Prezydenta, Good Morning Blues, Mississipi Blues) 25 lat grania, prawdziwie zafascynowany bluesem. W przerwach między występami i próbami, odpowiada za czystą wodę w mieście.
– Ryszard Zembrzuski – perkusja (Weekend, Układ, Grupa Rogala, kontrakty za granicą) prawie 50 lat na scenie! Obecnie, pomiędzy próbami i koncertami wiedzie żywot wesołego rentiera, czasami zgadzając się na ogarnięcie nagłośnienia na koncertach.
– Krzysztof Łachacz – gitara basowa, (Hot Cafe, Idee Fixe), 20 lat grania, pomiędzy występami na serio nurkuje i prowadzi własną firmę (też podobno na serio).
– Beata “Żaba”Małecka- kobieta ogień, dusza artystyczna, wieloletnia artystka kabaretowa i aktorka gościnna w spektaklach musicalowych. Czuje, tworzy, słucha ptaków… i żyje w zgodzie ze sobą.
Skład wykonuje własne kompozycje, standardy muzyki bluesowej oraz utwory popularne w autorskich aranżacjach.
Do zobaczenia!
Otwarcie bram teatru – 19.00
Start SHOW – 20.00
Bilety:
• 35 zł / osoba miejsce siedzące
Wejściówki na wydarzenie dostępne również w teatrze muzycznym ul. Kręta 11, 65-770 Zielona Góra (domofon – drzwi obok głównego wejścia do teatru) tel. 799-029 888 oraz na wejściu do teatru w dniu wydarzenia (jedynie w przypadku dostępności miejsc).
Przez całą noc do dyspozycji Naszych Gości będzie teatralny Cocktail Bar.