REPERTUARTDT NA WESOŁO – KLUB KOMEDII

22
sty
Tego dnia w ramach cyklu "TDT NA WESOŁO" na scenie naszego teatru zaprezentuje się grupa artystyczna "Klub Komedii". Improwizacja kabaretowa, którą się zajmują się panowie to krótkie gry przypominające tradycyjne skecze kabaretowe z tą różnicą, że są tworzone na żywo, na scenie, przy użyciu propozycji publiczności. Dzięki temu widzowie biorą czynny udział w spektaklu, co jest gwarantem dobrej zabawy. Podsumowując kupujcie zatem bilety, a przed wejściem do teatru porzućcie wszelkie bariery, hamulce i konwenanse. Przygotujcie się na intensywne śmianie. Ps. po imprezie zapraszamy na potańcówkę w naszej strefie rozrywkowej. Zabawę poprowadzą Dj Sing i Dj Klakson. Do zobaczenia!
22 stycznia 2022 18:30

Tego dnia w ramach cyklu “TDT NA WESOŁO” na scenie naszego teatru zaprezentuje się grupa artystyczna “Klub Komedii”. Improwizacja kabaretowa, którą się zajmują się panowie to krótkie gry przypominające tradycyjne skecze kabaretowe z tą różnicą, że są tworzone na żywo, na scenie, przy użyciu propozycji publiczności. Dzięki temu widzowie biorą czynny udział w spektaklu, co jest gwarantem dobrej zabawy.
Podsumowując kupujcie zatem bilety, a przed wejściem do teatru porzućcie wszelkie bariery, hamulce i konwenanse.
Przygotujcie się na intensywne śmianie.
Ps. po imprezie zapraszamy na potańcówkę w naszej strefie rozrywkowej.
Zabawę poprowadzą Dj Sing i Dj Klakson.
Do zobaczenia!

Bilety:
• 20 zł / osoba przedsprzedaż
• 25 zł / osoba w dniu wydarzenia

UWAGA: Z uwagi na inny układ widowni, miejsca będą przydzielane przez obsługę.
W trakcie koncertu istnieje możliwość zakupu napojów w naszym Coctail Barze.
Otwarcie bram: 18:30

ADMIN NOTICE: it seems that you have associated ticket types with this event but you don't show them. You can show ticket types by checking the box "Show Tickets Automatically" above the update button here. Alternatively, you can add various shortcodes via shortcode builder located above the content editor.