REPERTUARTDT JAZZ CLUB – ALL RIGHTS RESERVED – KONCERT + JAM SESSION

20
lut
Kolejny event w ramach cyklu TDT JAZZ CLUB. All Rights Reserved - jest to projekt muzyczny założony przez grupę przyjaciół, których pasją jest eksperymentowanie na gruncie łączenia gatunków muzycznych. Ważnym czynnikiem definiującym oryginalność naszego brzmienia jest wielokulturowość członków zespołu(Brazylia, Węgry, Polska). Głównym nurtem wokół którego się poruszamy, jest funk, ale całość okraszona jest jazzową harmonią, rytmami etnicznymi oraz elektroniką nawiązująca do wspaniałej ery lat 80-tych. Charakterystycznymi elementami naszego brzmienia są transowość i melodyjność, co pozwoli każdemu znaleźć w nim swoją estetykę. UWAGA: po koncercie odbędzie się Jam Session z muzykami ! Zapraszamy !!!
20 lutego 2022 19:00

Kolejny event w ramach cyklu TDT JAZZ CLUB.
All Rights Reserved – jest to projekt muzyczny założony przez grupę przyjaciół, których pasją jest eksperymentowanie na gruncie łączenia gatunków muzycznych.
Ważnym czynnikiem definiującym oryginalność naszego brzmienia jest wielokulturowość członków zespołu(Brazylia, Węgry, Polska).
Głównym nurtem wokół którego się poruszamy, jest funk, ale całość okraszona jest jazzową harmonią, rytmami etnicznymi oraz elektroniką nawiązująca do wspaniałej ery lat 80-tych. Charakterystycznymi elementami naszego brzmienia są transowość i melodyjność, co pozwoli każdemu znaleźć w nim swoją estetykę.
UWAGA: po koncercie odbędzie się Jam Session z muzykami ! Zapraszamy !!!
Skład:
Alan Racz – saksofon
Hubert Łachacz – instrumenty klawiszowe
Helton Santos – Gitara basowa
Dominik Jaske – Perkusja
To będzie piękny, niezapomniany wieczór!

Patronat: Stowarzyszenie The Droshkoov Theatre

Bilety:
• 40 zł / osoba dla członków stowarzyszenia STDT
• 50 zł / osoba dla pozostałych
lub na wejściu w dniu imprezy.
ul. Kręta 11, 65-770 Zielona Góra
piątek, sobota od 18.00-24.00
oraz na wejściu w dniu wydarzenia.
Przez całą noc do dyspozycji Naszych Gości będzie teatralny Cocktail Bar.
Teatr otwieramy już od 18.00