REPERTUARTDT BLUES CLUB – PROJECT A – KONCERT ZESPOŁU

5
kwi
Zespół ProjectA to zespół bluesowy, który stanowi swoistą rodzaju mieszankę nowoczesnych gitar, korzennych dźwięków harmonijki, szlachetnego brzmienia kontrabasu, pulsu bębnów oraz zmysłowego śpiewu rodem z delty Missisipi. ProjektA to uczestnik wielu festiwali bluesowych min: „Las Woda Blues”, „Suwałki Blues Festiwal”. W 2023 roku wydał swoją debiutancką płytę zatytułowaną „Life is Good”. Płyta zdobyła wiele bardzo pozytywnych recenzji opublikowanych min. w „Tylko Rock”, „Twój Blues”, „Angora”, „HiFI i Muzyka”
Wydarzenie bez wyboru miejsc
5 kwietnia 2024 20:00

40,00 

Zespół ProjectA to zespół bluesowy, który stanowi swoistą rodzaju mieszankę nowoczesnych gitar, korzennych dźwięków harmonijki, szlachetnego brzmienia kontrabasu, pulsu bębnów oraz zmysłowego śpiewu rodem z delty Missisipi.

ProjektA to uczestnik wielu festiwali bluesowych min: „Las Woda Blues”, „Suwałki Blues Festiwal”. W 2023 roku wydał swoją debiutancką płytę zatytułowaną „Life is Good”. Płyta zdobyła wiele bardzo pozytywnych recenzji opublikowanych min. w „Tylko Rock”, „Twój Blues”, „Angora”, „HiFI i Muzyka”

Miłym zaskoczeniem okazał się również fakt, iż płyta została dostrzeżona poza naszym krajem. W Czechach pojawiły się w recenzje na najważniejszych portalach muzycznych z Hellmagazine na czele. Zespół miał również okazję zaprezentować się na łamach „Interia.pl” Dodatkowo singiel z płyty „Wybacz mi” okazał się najlepszym utworem „Radia OK” w podsumowaniu 100 wydań listy przebojów w 2023 roku. Zespół może pochwalić się wyróżnieniami w podsumowaniach rocznych „Twojego Bluesa” i bardzo prestiżowego „Blues Top Wielkopolski” Ryszarda Glogera.

Zespół został wybrany trzecim zespołem w kategorii „Zespół roku”i „Wokalistka roku” a także piątym w kategorii „Debiut roku”. ProjectA została zgłoszona do Fryderyków 2023 w kategorii, „Płyta bluesowa” i „Teledysk roku”.

Linki do YouTube:
Wybacz mi ProjectA (youtube.com)
My Lord ProjectA (youtube.com)

Linki do płyty „Life is good!”, streaming:
https://open.spotify.com/album/1OduJcNft6VFlxtxKg3h0b
https://listen.tidal.com/album/291090281

Linki do Social media:
www.facebook.com/zespolProjectA
www.instagram.com/zespolprojecta/

Do zobaczenia!

#tdt #stdt #koncert #muzykanażywo #teatr #kultura #party #teatrmuzyczny #thedroshkoovtheatre #livemusic #depechemode #blackday

Przez całą noc do dyspozycji Naszych Gości będzie teatralny Cocktail Bar.

★★★★★★★★
📆 05.04.2024
📌 TDT BLUES CLUB – PROJECT A – KONCERT ZESPOŁU
🏛 The Droshkoov Theatre
ul. Kręta 11, Zielona Góra
tel. 799-029-888
www.tdt.zgora.pl
⏰ START – 20.00 (otwarcie bram teatru – 19.00)

🎫 bilety:
• 40 zł / osoba miejsce siedzące

Wejściówki na wydarzenie dostępne również w teatrze muzycznym ul. Kręta 11, 65-770 Zielona Góra (domofon – drzwi obok głównego wejścia do teatru) tel. 799-029 888 oraz na wejściu do teatru w dniu wydarzenia (jedynie w przypadku dostępności miejsc).

★★★★★★★★

Partnerzy i Patroni wydarzenia:

🟥Stowarzyszenie The Droshkoov Theatre

★★★★★ ★★★
Chcesz być na bieżąco z wydarzeniami?
Polub fanpage TETARU MUZYCZNEGO THE DROSHKOOV THEATRE
★★★★★ ★★★