REPERTUARSTARS CELEBRATION 4 TILL LINDEMANN – AMY LEE – MARILYN MANSON / TDT EXCLUSIVE + AFTER PARTY

27
maj
W sobotę 27 maja 2023 r. kolejne widowisko z serii Stars Celebration. Tym razem w kultowej już serii realizowanej w cyklu TDT EXCLUSIV zostanie zaprezentowany dorobek artystyczny 3 heavymetalowych frontmanów / nek cenionych i podziwianych na całym świecie. Wokaliści TDT podejmą próbę wcielenia się w niedoścignione oryginały Amy Lynn Lee z zespołu Evanescence, M. Mansona oraz T. Lindemanna. Całość zostanie zaprezentowana w tradycyjnym rockowym / metalowym składzie: dwie gitary, gitara basowa, perkusja, elektronika. Amy Lee – amerykańska wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka, producent muzyczny i multiinstrumentalistka. W 1995 roku wraz z Benem Moodym założyła zespół muzyczny Evanescence. Marilyn Manson – amerykański piosenkarz, lider i wokalista zespołu Marilyn Manson, malarz. Uznawany za skandalistę, był tematem wielu kontrowersji, szczególnie pod koniec lat 90. XX wieku. Till Lindemann – niemiecki muzyk metalowy, autor tekstów, wokalista zespołów Rammstein oraz Lindemann.
27 maja 2023 20:00
W sobotę 27 maja 2023 r. kolejne widowisko z serii Stars Celebration. Tym razem w kultowej już serii realizowanej w cyklu TDT EXCLUSIV zostanie zaprezentowany dorobek artystyczny 3 heavymetalowych frontmanów / nek cenionych i podziwianych na całym świecie.
Wokaliści TDT podejmą próbę wcielenia się w niedoścignione oryginały Amy Lynn Lee z zespołu Evanescence, M. Mansona oraz T. Lindemanna. Całość zostanie zaprezentowana w tradycyjnym rockowym / metalowym składzie: dwie gitary, gitara basowa, perkusja, elektronika.
Amy Lee – amerykańska wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka, producent muzyczny i multiinstrumentalistka. W 1995 roku wraz z Benem Moodym założyła zespół muzyczny Evanescence.
Marilyn Manson – amerykański piosenkarz, lider i wokalista zespołu Marilyn Manson, malarz. Uznawany za skandalistę, był tematem wielu kontrowersji, szczególnie pod koniec lat 90. XX wieku.
Till Lindemann – niemiecki muzyk metalowy, autor tekstów, wokalista zespołów Rammstein oraz Lindemann.
Wiele na to wskazuje, że tym razem teatr może faktycznie zapłonąć. W przestrzeniach naszego teatru wybrzmią takie hity jak “Du Hast”, “Bring Me To Life” czy też “Beautiful people”.
Po części kulturalnej zapraszamy na utrzymaną w klimacie koncertu zabawę taneczną w naszej strefie rozrywkowej.
Afterparty poprowadzą Dj Kwadrat & Dj Śledź.
Do zobaczenia!
Bilety:
80 zł / osoba miejsce w sektorze A
60 zł / osoba miejsce stojące
Wejściówki na wydarzenie dostępne również w teatrze muzycznym ul. Kręta 11, 65-770 Zielona Góra (domofon – drzwi obok głównego wejścia do teatru) tel. 799-029 888 oraz na wejściu do teatru w dniu wydarzenia (jedynie w przypadku dostępności miejsc).
Przez całą noc do dyspozycji Naszych Gości będzie teatralny Cocktail Bar.
Otwarcie bram teatru – 19.00
Start SHOW – 20.00