REPERTUARSTARS CELEBRATION 3 (MUNIEK + NOSOWSKA + GRABAŻ) + AFTER PARTY – TDT EXCLUSIV

8
paź
W ramach TDT EXCLUSIV (produkcja własna The Droshkoov Theatre) przedstawione zostanie widowisko pod hasłem „Stars Celebration 3”. To już trzecia edycja show. Tym razem zostanie zaprezentowany dorobek artystyczny polskich, w dalszym ciągu aktywnych artystów rodzimego rock and roll’a. W sobotę 08 października zorganizowany zostanie koncert w ramach, którego zostaną wykonane największe przeboje kultowych postaci polskiej, przepastnej skarbnicy muzyki rozrywkowej lat 80.Po koncercie, w naszej strefie rozrywkowej sobotnie AFTER PARTY w klimacie wieczoru.
8 października 2022 20:00
W ramach TDT EXCLUSIV (produkcja własna The Droshkoov Theatre) przedstawione zostanie widowisko pod hasłem „Stars Celebration 3”. To już trzecia edycja show. Tym razem zostanie zaprezentowany dorobek artystyczny polskich, w dalszym ciągu aktywnych artystów rodzimego rock and roll’a.
W sobotę 08 października zorganizowany zostanie koncert w ramach, którego zostaną wykonane największe przeboje kultowych postaci polskiej, przepastnej skarbnicy muzyki rozrywkowej lat 80.
Wokaliści TDT podejmą próbę wcielenia się w niedoścignione oryginały Muńka Staszczyka, Katarzyny Nosowskiej i Krzysztofa Grabowskiego, a wraz z nimi na żywo zaprezentuje się zespół w składzie:
– Adam Cykowski – gitara elektryczna,
– Jacek Jatczak – gitara basowa,
– Marcin Leńczuk – instrumenty perkusyjne,
– Marcin Rogala – instrumenty klawiszowe, gitara, chórki.
Można być pewnym, że w przestrzeniach naszego teatru wybrzmią takie perełki jak “Dzień dobry kocham Cię”, “Teksański” czy też “Warszawa”.
Po części kulturalnej zapraszamy na utrzymaną w klimacie koncertu zabawę taneczną w naszej strefie rozrywkowej. Afterparty poprowadzą Dj Sing & Dj Klakson.
Do zobaczenia!
To będzie piękny, niezapomniany wieczór !
Bilety:
• 80 zł / osoba miejsce przy stoliku
• 60 zł / osoba miejsce w sektorze A
• 40 zł / osoba miejsce w sektorze B
• dla członków STDT zniżka 10 zł dla każdej opcji biletowej
Wejściówki na wydarzenie dostępne również w teatrze muzycznym w cocktail barze:
ul. Kręta 11, 65-770 Zielona Góra, piątek, sobota od 18.00-24.00 oraz na wejściu do teatru w dniu wydarzenia (jedynie w przypadku dostępności miejsc).
Przez całą noc do dyspozycji Naszych Gości będzie teatralny Cocktail Bar.
Otwarcie bram teatru – 19.00
Start SHOW – 20.00