REPERTUARSTARS CELEBRATION 5 – AMY WINEHOUSE – TINA TURNER – FREDDIE MERCURY / TDT EXCLUSIVE + AFTER PARTY

7
paź
Widowisko pod hasłem „Stars Celebration” wpisało się już na stałe do repertuaru The Droshkoov Theatre. W tym sezonie również nie może zabraknąć produkcji własnej – TDT Exclusive. Dlatego już dziś zapraszamy na koncert, podczas którego zostaną wykonane największe przeboje gwiazd światowego kalibru. Amy Winehous, Tina Turner czy Freddie Mercury, to nazwiska, których nie trzeba nikomu przedstawiać, a które gwarantują mocne wrażenia sceniczne. Wraz z wokalistami: Kasią Kucharz, Ulą Markiewicz czy Marcinem Pawelcem o dobre brzmienie muzyczne zadbają: Adam na gitarze, Jacek na gitarze basowej oraz Marcin na instrumentach perkusyjnych. To wszystko jest gwarancją fantastycznej zabawy!
7 października 2023 20:00

Widowisko pod hasłem „Stars Celebration” wpisało się już na stałe do repertuaru The Droshkoov Theatre. W tym sezonie również nie może zabraknąć produkcji własnej – TDT Exclusive. Dlatego już dziś zapraszamy na koncert, podczas którego zostaną wykonane największe przeboje gwiazd światowego kalibru. Amy Winehous, Tina Turner czy Freddie Mercury, to nazwiska, których nie trzeba nikomu przedstawiać, a które gwarantują mocne wrażenia sceniczne. Wraz z wokalistami: Kasią Kucharz, Ulą Markiewicz czy Marcinem Pawelcem o dobre brzmienie muzyczne zadbają: Adam na gitarze, Jacek na gitarze basowej oraz Marcin na instrumentach perkusyjnych.
To wszystko jest gwarancją fantastycznej zabawy!
Po części kulturalnej zapraszamy na utrzymaną w klimacie koncertu zabawę taneczną w naszej strefie rozrywkowej.
Afterparty poprowadzą Dj Sing & Dj Śledź.
Liczba miejsc ograniczona.
Do zobaczenia!
Bilety:
• 80 zł / osoba miejsce w sektorze A
• 60 zł / osoba miejsce stojące
Wejściówki na wydarzenie dostępne również w teatrze muzycznym ul. Kręta 11, 65-770 Zielona Góra (domofon – drzwi obok głównego wejścia do teatru) tel. 799-029 888 oraz na wejściu do teatru w dniu wydarzenia (jedynie w przypadku dostępności miejsc).
Przez całą noc do dyspozycji Naszych Gości będzie teatralny Cocktail Bar.
Patronat: Stowarzyszenie The Droshkoov Theatre
Otwarcie bram teatru – 19.00
Start SHOW – 20.00