REPERTUARTDT NA WESOŁO – STAND – UP – PAWEŁ RESZELA – NAJNOWSZY PROGRAM “NO I CYK”

27
mar
Wystąpi dla Was jeden z prekursorów polskiego Stand-Up'u! Paweł Reszela - komik pochodzący z Ostrowa Wlkp., ale od kilku lat związany z Sulechowem. Paweł nagrywał już programy dla HBO, Polsatu czy TVP. Niedawno można go było oglądać w trakcie II Rewalskiej Nocy Kabaretowej. Doświadczenie sceniczne w połączeniu z niesamowitą osobowością gwarantują niezapomniane wrażenia. Zapraszamy na dwie godziny rasowej komedii w wykonaniu laureata i finalisty wielu komediowych festiwali w Polsce! Tego wieczoru zaprezentuje swój najnowszy program "No i cyk" - to spojrzenie na ojcostwo z perspektywy prawie czterdziestoletniego faceta, który próbuje jakoś nadążyć za dzisiejszym światem. Będzie ostro i na pewno śmiesznie.
27 marca 2022 19:00

Wystąpi dla Was jeden z prekursorów polskiego Stand-Up’u!
Paweł Reszela – komik pochodzący z Ostrowa Wlkp., ale od kilku lat związany z Sulechowem. Paweł nagrywał już programy dla HBO, Polsatu czy TVP. Niedawno można go było oglądać w trakcie II Rewalskiej Nocy Kabaretowej. Doświadczenie sceniczne w połączeniu z niesamowitą osobowością gwarantują niezapomniane wrażenia.
Zapraszamy na dwie godziny rasowej komedii w wykonaniu laureata i finalisty wielu komediowych festiwali w Polsce!
Tego wieczoru zaprezentuje swój najnowszy program “No i cyk” – to spojrzenie na ojcostwo z perspektywy prawie czterdziestoletniego faceta, który
próbuje jakoś nadążyć za dzisiejszym światem. Będzie ostro i na pewno śmiesznie.

Tu od niego kilka żartów ze starego programu:

*Wydarzenie w aktualnym reżimie sanitarnym!
Uwaga: Impreza dla osób dorosłych.
Organizator zastrzega sobie możliwość wyproszenia gości niespełniających podstawowych zasad kultury osobistej.

Bilety:
• 20 zł / osoba dla członków stowarzyszenia STDT
• 30 zł / osoba dla pozostałych
lub w teatrze muzycznym w cocktail barze:
ul. Kręta 11, 65-770 Zielona Góra
piątek, sobota od 18.00-24.00
oraz na wejściu w dniu wydarzenia (tylko w przypadku wolnych miejsc).
Przez cały wieczór do dyspozycji Naszych Gości będzie teatralny Cocktail Bar.
Teatr otwieramy już od 18.00

ADMIN NOTICE: it seems that you have associated ticket types with this event but you don't show them. You can show ticket types by checking the box "Show Tickets Automatically" above the update button here. Alternatively, you can add various shortcodes via shortcode builder located above the content editor.