REPERTUARPOD DACHAMI PARYŻA – KONCERT PIOSENKI FRANCUSKIEJ – BASIA DRACZYŃSKA AND THE BAND + AFTER PARTY

15
cze
W sobotę 15 czerwca zapraszamy na sporą dawkę klasyki francuskiej piosenki w aranżacjach jazzowych i nie tylko. Projekt i tematyka koncertu pod nazwą "Pod dachami Paryża" nie są przypadkowe, ponieważ założycielka zespołu, Basia Draczyńska od najmłodszych lat miała styczność z językiem francuskim, Francją, jej kulturą, filmem, kuchnią, a przede wszystkim piosenką francuską, tą - wg wokalistki - najpiękniejszą i chwytająca za serce. Utwory z tamtych lat to crème de la crème piosenki francuskiej. Poczuć można klimat paryskiej bohemy, tak bliskiej sercu wokalistki, ponieważ Tata Basi urodził się i mieszkał, przez 18 lat, w Paryżu. Wokalistka wychowała się na kolędach francuskich i na klasyce rozrywkowej piosenki francuskiej, słuchając takich wykonawców jak: Edit Piaf, Gilbert Bécaud, Charles Aznavour, Yves Montand, Joe Dassin, Michel Sardou i wielu, wielu innych, wspaniałych artystów.
15 czerwca 2024 20:00

W sobotę 15 czerwca zapraszamy na sporą dawkę klasyki francuskiej piosenki w aranżacjach jazzowych i nie tylko. Projekt i tematyka koncertu pod nazwą “Pod dachami Paryża” nie są przypadkowe, ponieważ założycielka zespołu, Basia Draczyńska od najmłodszych lat miała styczność z językiem francuskim, Francją, jej kulturą, filmem, kuchnią, a przede wszystkim piosenką francuską, tą – wg wokalistki – najpiękniejszą i chwytająca za serce. Utwory z tamtych lat to crème de la crème piosenki francuskiej. Poczuć można klimat paryskiej bohemy, tak bliskiej sercu wokalistki, ponieważ Tata Basi urodził się i mieszkał, przez 18 lat, w Paryżu. Wokalistka wychowała się na kolędach francuskich i na klasyce rozrywkowej piosenki francuskiej, słuchając takich wykonawców jak: Edit Piaf, Gilbert Bécaud, Charles Aznavour, Yves Montand, Joe Dassin, Michel Sardou i wielu, wielu innych, wspaniałych artystów.
Zespół Basia Draczyńska & The Band wystąpi w składzie:
-Basia Draczyńska- wokal
-Piotr Walorski – perkusja
-Piotr Stepek – kontrabas
-Dariusz Adrian Cetner – pianino.

Liczba miejsc ograniczona.
Do zobaczenia!
#tdt #teatrmuzyczny #muzykanażywo #thedroshkoovtheatre #piosenkafrancuska #show #potancowka
Po części kulturalnej zapraszamy na utrzymaną w klimacie koncertu zabawę taneczną w naszej strefie rozrywkowej.
Afterparty poprowadzą Dj Sing & Dj Kwadrat.
Bilety:
• 70 zł / osoba miejsce w sektorze A
• 60 zł / osoba miejsce w sektorze B
• 50 zł / osoba miejsce stojące
• 40 zł / wejscie na AFTER PARTY

Wejściówki na wydarzenie dostępne również w teatrze muzycznym ul. Kręta 11, 65-770 Zielona Góra (domofon – drzwi obok głównego wejścia do teatru) tel. 799-029 888 oraz na wejściu do teatru w dniu wydarzenia (jedynie w przypadku dostępności miejsc).

★★★★★ ★★★
Partnerzy i Patroni wydarzenia:
🟥Stowarzyszenie The Droshkoov Theatre
⬛️Radio Index Zielona Góra
🟥Portal wzielonej.pl

★★★★★ ★★★
Chcesz być na bieżąco z wydarzeniami?
Polub fanpage TETARU MUZYCZNEGO THE DROSHKOOV THEATRE
★★★★★ ★★★