REPERTUARPIOTR BUKARTYK & ZESPÓŁ AJAGORE

22
paź
Jedyny felietonista w piosence od czasów Wojciecha Młynarskiego! Piotr Bukartyk to w świecie polskiej piosenki postać absolutnie wyjątkowa. Znakomity autor i kompozytor wykonywanych przez siebie piosenek, od lat wymyka się prostym klasyfikacjom, z upodobaniem mieszając muzyczne style. Przyrządzony w ten sposób koktajl przyprawia monologami – pikantnymi, ale nieprzekraczającymi granic dobrego smaku. Przyjdźcie spróbować! Pisze do rymu i układa do niego melodie, a potem to śpiewa. Od szesnastu lat współpracuje z Wojciechem Mannem, który jest jego pierwszym recenzentem.
22 października 2023 19:00

Jedyny felietonista w piosence od czasów Wojciecha Młynarskiego!
Piotr Bukartyk to w świecie polskiej piosenki postać absolutnie wyjątkowa. Znakomity autor i kompozytor wykonywanych przez siebie piosenek, od lat wymyka się prostym klasyfikacjom, z upodobaniem mieszając muzyczne style.
Przyrządzony w ten sposób koktajl przyprawia monologami – pikantnymi, ale nieprzekraczającymi granic dobrego smaku. Przyjdźcie spróbować!
Pisze do rymu i układa do niego melodie, a potem to śpiewa. Od szesnastu lat współpracuje z Wojciechem Mannem, który jest jego pierwszym recenzentem. Występuje w duecie z Krzysztofem Kawałko (gitara) lub z zespołem AJAGORE.
W The Droshkoov Theatre pojawi się z niezwykle energetyczną grupą Ajagore:
Piotr Bukartyk – śpiew, gitara akustyczna
Maciej Kortas – gitara solowa
Paweł Urowski – gitara basowa, kontrabas
Michał Szczeblewski – perkusja
Liczba miejsc ograniczona.
Do zobaczenia!
Bilety:
100 zł / osoba miejsce w sektorze A
80 zł / osoba miejsce w sektorze B
60 zł / miejsce stojące
Wejściówki na wydarzenie dostępne również w teatrze muzycznym ul. Kręta 11, 65-770 Zielona Góra (domofon – drzwi obok głównego wejścia do teatru) tel. 799-029 888 oraz na wejściu do teatru w dniu wydarzenia (jedynie w przypadku dostępności miejsc).
Przez całą noc do dyspozycji Naszych Gości będzie teatralny Cocktail Bar.
Patronat: Stowarzyszenie The Droshkoov Theatre
Otwarcie bram teatru – 18.00
Start SHOW – 19.00