REPERTUARNATALIA IWANIEC

18
lut
Zielonogórzanka, wokalistka, podróżniczka i nauczycielka języka angielskiego, absolwentka szkoły muzycznej w klasie skrzypiec i fagotu. Od najmłodszych lat związana z Zielonogórskim studiem piosenki Erato. Uczestniczka wielu festiwali (Festiwal Anny German, Festiwal Piosenki Rosyjskiej), konkursów piosenki aktorskiej oraz talent show (Bitwa Na Głosy, The Voice of Poland). Jej koncert jest mieszanką poetyckiej wrażliwości z akustycznym brzmieniem okraszonym elementami folku i subtelnej elektroniki. Obecnie pracuje nad swoją pierwszą płytą, na której zadebiutuje również jako współautorka tekstów. To będzie piękny, niezapomniany wieczór !
18 lutego 2022 19:30

Zielonogórzanka, wokalistka, podróżniczka i nauczycielka języka angielskiego, absolwentka szkoły muzycznej w klasie skrzypiec i fagotu.
Od najmłodszych lat związana z Zielonogórskim studiem piosenki Erato. Uczestniczka wielu festiwali (Festiwal Anny German, Festiwal Piosenki Rosyjskiej), konkursów piosenki aktorskiej oraz talent show (Bitwa Na Głosy, The Voice of Poland).
Jej koncert jest mieszanką poetyckiej wrażliwości z akustycznym brzmieniem okraszonym elementami folku i subtelnej elektroniki.
Obecnie pracuje nad swoją pierwszą płytą, na której zadebiutuje również jako współautorka tekstów.
To będzie piękny, niezapomniany wieczór !

Patronat: Stowarzyszenie The Droshkoov Theatre

Bilety:
• 40 zł / osoba dla członków stowarzyszenia STDT
• 50 zł / osoba dla pozostałych osób
lub na wejściu w dniu imprezy.
Przez całe wydarzenie do dyspozycji Naszych Gości będzie teatralny Coctail Bar.
Otwarcie bram: 18.30