REPERTUARKWAZAR – KONCERT

24
mar
W piątek 24 MARCA 2023 r. zapraszamy Państwa na wieczór poświęcony szeroko pojętej muzyce popowo - rockowej. Na naszej scenie wystąpi ceniony na lubuskiej scenie rozrywkowej zespól KWAZAR. KWAZAR to zielonogórska kapela grająca muzykę pop-rockową. Muzycy stawiają na twórczość autorską, aczkolwiek nie brakuje w ich repertuarze również coverów, znanych i cenionych artystów. Na ich koncercie można usłyszeć zarówno zadziorne, hard - rockowe „petardy”, jak i nostalgiczne i melancholijne ballady. Historia zespołu sięga mrocznych lat 80-tych, jednak z pierwotnego składu został tylko Jacek Rowecki - gitarzysta / założyciel grupy.
Wydarzenie bez wyboru miejsc
24 marca 2023 20:00
Bilety:
W piątek 24 MARCA 2023 r. zapraszamy Państwa na wieczór poświęcony szeroko pojętej muzyce popowo – rockowej. Na naszej scenie wystąpi ceniony na lubuskiej scenie rozrywkowej zespól KWAZAR.
KWAZAR to zielonogórska kapela grająca muzykę pop-rockową. Muzycy stawiają na twórczość autorską, aczkolwiek nie brakuje w ich repertuarze również coverów, znanych i cenionych artystów. Na ich koncercie można usłyszeć zarówno zadziorne, hard – rockowe „petardy”, jak i nostalgiczne i melancholijne ballady. Historia zespołu sięga mrocznych lat 80-tych, jednak z pierwotnego składu został tylko Jacek Rowecki – gitarzysta / założyciel grupy.
Obecnie skład zespołu KWAZAR tworzą:
– Jolanta Różańska – wokal
– Jacek Rowecki – gitara
– Aleksander Turkiewicz – perkusja
– Marcin Jaszkiewicz – gitara basowa
Do zobaczenia!
Bilety:
• 40 zł / osoba
dla członków STDT zniżka 20 zł
Wejściówki na wydarzenie dostępne również w teatrze muzycznym w cocktail barze: ul. Kręta 11, 65-770 Zielona Góra, piątek, sobota od 18.00-24.00 oraz na wejściu do teatru w dniu wydarzenia (jedynie w przypadku dostępności miejsc).
Przez całą noc do dyspozycji Naszych Gości będzie teatralny Cocktail Bar.
Otwarcie bram teatru – 19.00
Start koncertu – 20.00