REPERTUARKRZYSZTOF KILJAŃSKI & WITOLD CISŁO – KONCERT ZESPOŁU

18
lut
Po 15 latach znów razem na scenie! Krzysztof Kiljański wokalista o nieprzeciętnym głosie i Witold Cisło twórca przeboju "Prócz Ciebie Nic" - kompozytor i producent debiutanckiego albumu tego duetu. W 2005 roku, wydana nakładem Kayaxu płyta Kiljańskiego i Cisło "In the room" została sprzedana w niemal 100-tysięcznym nakładzie. Panowie zagrali razem setki koncertów, przejechali tysiące kilometrów, udzielili dziesiątek wywiadów. To był prawdziwy sukces. Krzysztof i Witold poznali się dawno, dawno temu, w Nowej Soli, gdzie razem się̨ wychowywali. Tam powstał ich pierwszy wspólny zespół i tak zakiełkowała muzyczna znajomość́, której owocem była znakomita płyta "In The Room". Panowie spotykają̨ się̨ po latach, żeby przypomnieć́ o sobie swoim wiernym fanom i zdobyć́ serca nowej publiczności. Aby uczcić "okrągłą rocznicę" tego sukcesu, panowie K. i W. przygotowali koncert z największymi przebojami z tej płyty w nowych aranżacjach na głos i gitarę̨. Jako bonus - przedstawią Państwu specjalnie napisane przez Witolda premierowe piosenki, które są uhonorowaniem wieloletniej znajomości obu panów i być może zapowiedzią̨ wielkiego come backu.
18 lutego 2023 20:00
Po 15 latach znów razem na scenie! Krzysztof Kiljański wokalista o nieprzeciętnym głosie i Witold Cisło twórca przeboju “Prócz Ciebie Nic” – kompozytor i producent debiutanckiego albumu tego duetu. W 2005 roku, wydana nakładem Kayaxu płyta Kiljańskiego i Cisło “In the room” została sprzedana w niemal 100-tysięcznym nakładzie. Panowie zagrali razem setki koncertów, przejechali tysiące kilometrów, udzielili dziesiątek wywiadów. To był prawdziwy
sukces. Krzysztof i Witold poznali się dawno, dawno temu, w Nowej Soli, gdzie razem się̨ wychowywali. Tam powstał ich pierwszy wspólny zespół i tak zakiełkowała muzyczna znajomość́, której owocem była znakomita płyta “In The Room”. Panowie spotykają̨ się̨ po latach, żeby przypomnieć́ o sobie swoim wiernym fanom i zdobyć́ serca nowej publiczności.
Aby uczcić “okrągłą rocznicę” tego sukcesu, panowie K. i W. przygotowali koncert z największymi przebojami z tej płyty w nowych aranżacjach na głos i gitarę̨. Jako bonus – przedstawią Państwu specjalnie napisane przez Witolda premierowe piosenki, które są uhonorowaniem wieloletniej znajomości obu panów i być może zapowiedzią̨ wielkiego come backu.
KRZYSZTOF KILJAŃSKI
Wokalista, kompozytor, autor tekstów. Debiutował w połowie lat ’80.Wówczas związany głównie z piosenką autorską, studencką. Na profesjonalnej scenie od 1990 roku. W 2001 roku zyskał uznanie w środowisku jazzowym (i nie tylko), jako interpretator utworów Franka Sinatry. W 2005 roku zadebiutował fonograficznie płytą “In The Room”, którą współtworzył z Witoldem Cisło. Album ten okazał się wielkim sukcesem (Platynowa Płyta), również dzięki piosence “Prócz Ciebie Nic” w duecie z Kayah, promującej album. Piosenka została nagrodzona „Fryderykiem” 2005. Krzysztof jest również laureatem nagrody „Fryderyka” dla najlepszego Wokalisty roku 2005. Ma na koncie 6 albumów. Koncertuje w całej Polsce, wielu krajach Europy, występował także na Tajwanie.
WITOLD CISŁO
Kompozytor, producent, multiinstrumentalista, autor platynowej płyty Krzysztofa Kiljańskiego – „In the Room” – w tym przeboju „Prócz Ciebie, nic” – duet Kayah i K. Kiljański. Kompozytor, producent, aranżer i wykonawca partii instrumentalnych piosenek na płytach wielu czołowych polskich i zagranicznych wykonawców m.in. : Magda Umer, Olga Bończyk, Katarzyna Jamróz, Katarzyna Żak, Mirosław Czyżykiewicz, Artur Gadowski, Zbigniew Wodecki, Willy Bell, Vojta Zicha, Piotr Polk, Marek Dyjak. Kompozytor piosenek z takimi autorami tekstow jak: Agnieszka Osiecka, Magda Czapińska, Kayah , Jacek Cygan, R. Kunce i wielu innych.
Po koncercie, na naszym parkiecie, zabawę w dźwiękach lat 60-70, poprowadzą Dj Kwadrat & Dj Śledź.
Do zobaczenia!
Otwarcie bram teatru – 19.00
Start SHOW – 20.00
Bilety:
• 80 zł / osoba miejsce w sektorze A
• 60 zł / osoba miejsce w sektorze B
Bilety dostępne tutaj: – LINK DO SPRZEDAŻY WKRÓTCE
Wejściówki na wydarzenie dostępne również w teatrze muzycznym ul. Kręta 11, 65-770 Zielona Góra (domofon – drzwi obok głównego wejścia do teatru) tel. 799-029 888 oraz na wejściu do teatru w dniu wydarzenia (jedynie w przypadku dostępności miejsc).
Przez całą noc do dyspozycji Naszych Gości będzie teatralny Cocktail Bar.