REPERTUARKORA TRIBUTE – KONCERT + AFTER – TDT EXCLUSIV

4
cze
Produkcja własna - TDT EXCLUSIV. KORA TRIBUTE – tego dnia wokaliści i muzycy teatru muzycznego składają hołd legendom. W trakcie 90 minutowego show, na naszej scenie zostaną zaprezentowane największe przeboje, z których zasłynął zespół MAANAM w latach 1976-2008. Charakter i osobowość tego składu to bez wątpienia Kora, właściwie Olga Aleksandra Sipowicz z domu Ostrowska – polska piosenkarka rockowa i autorka tekstów. Uważana za jedną z najbardziej charyzmatycznych i wybitnych postaci w historii polskiego rocka oraz za ikonę polskiego rocka. Można być pewnym, iż nie zabraknie takich hitów jak: "Krakowski spleen", "Lucciola" czy "Cykady na Cykladach"... W rolę Kory wcieli się ceniona lubuska wokalistka Katarzyna Pusowaska. W ostatnim czasie w naszym teatrze można ją było zobaczyć w show "Twoja Mordka Brzmi Znajomo", które wygrała wykonując utwór Kate Bush "Wuthering Heights"
4 czerwca 2022 20:00
Produkcja własna – TDT EXCLUSIV. KORA TRIBUTE – tego dnia wokaliści i muzycy teatru muzycznego
składają hołd legendom. W trakcie 90 minutowego show, na naszej scenie zostaną zaprezentowane największe przeboje, z których zasłynął zespół MAANAM w latach 1976-2008. Charakter i osobowość tego składu to bez wątpienia Kora, właściwie Olga Aleksandra Sipowicz z domu Ostrowska – polska piosenkarka rockowa i autorka tekstów. Uważana za jedną z najbardziej charyzmatycznych i wybitnych postaci w historii polskiego rocka oraz za ikonę polskiego rocka.
Można być pewnym, iż nie zabraknie takich hitów jak: “Krakowski spleen”, “Lucciola” czy “Cykady na Cykladach”…
W rolę Kory wcieli się ceniona lubuska wokalistka Katarzyna Pusowaska. W ostatnim czasie w naszym teatrze można ją było zobaczyć w show “Twoja Mordka Brzmi Znajomo”, które wygrała wykonując utwór Kate Bush “Wuthering Heights”

Towarzyszyć jej będzie pełny skład świetnych i doświadczonych muzyków. W ramach koncertu przewidziano niespodzianki. To zapewne będzie kolejny świetny wieczór w The Droshkoov Theatre.
Po koncercie, jak to bywa w ramach produkcji własnych TDT EXCLUSIV, w strefie rozrywkowej AFTERPARTY przy dźwiękach lat 80-00.
Do zobaczenia!
Patronat: Stowarzyszenie The Droshkoov Theatre
Otwarcie bram teatru – 19.00
Start SHOW – 20.00
Bilety:
• 55 zł / osoba miejsce w sektorze A
• 45 zł / osoba miejsce w sektorze B
• dla członków stowarzyszenia STDT zniżka 15 zł dla każdej opcji biletowej
Wejściówki na wydarzenie dostępne w teatrze muzycznym w cocktail barze:
ul. Kręta 11, 65-770 Zielona Góra, piątek, sobota od 18.00-24.00
oraz na wejściu w dniu wydarzenia (jedynie w przypadku dostępności miejsc).
Przez cały wieczór istnieje możliwość zakupu napojów oraz przekąsek w naszym Cocktail Barze