REPERTUARKONCERT ŚWIĄTECZNY

10
gru
Świąteczny koncert, podczas którego zabierzemy Państwa w podróż do krainy świątecznych utworów z całego świata. Na scenie wystąpią artyści reprezentujący różne gatunki i style muzyczne, zarówno muzykę popularną, musicalową, jak i klasyczną m.in.: Małgorzata Pawlak oraz Marcin Pawelec. Ponadto, prowadzący koncert swoją bajkową narracją, splecie całość wydarzenia w nastrojową bożonarodzeniową opowieść. W repertuarze koncertu znajdują się kolędy jak i świąteczne piosenki z całego świata, również te, które wszyscy kojarzymy ze znanych filmów bożonarodzeniowych. Formuła koncertu zakłada aktywny udział publiczności i liczne interakcje z widownią. Wyposażony w prezenty Święty Mikołaj poprowadzi świąteczne konkursy, co w połączeniu z bożonarodzeniową scenografią sceniczną jak i wystrojem naszego teatru umożliw każdemu uczestnikowi poczucie magii zbliżających się świąt.
Wydarzenia zakończone
10 grudnia 2021 19:00

Świąteczny koncert, podczas którego zabierzemy Państwa w podróż do krainy świątecznych utworów z całego świata. Na scenie wystąpią artyści reprezentujący różne gatunki i style muzyczne, zarówno muzykę popularną, musicalową, jak i klasyczną m.in.: Małgorzata Pawlak oraz Marcin Pawelec. Ponadto, prowadzący koncert swoją bajkową narracją, splecie całość wydarzenia w nastrojową bożonarodzeniową opowieść. W repertuarze koncertu znajdują się kolędy jak i świąteczne piosenki z całego świata, również te, które wszyscy kojarzymy ze znanych filmów bożonarodzeniowych.
Formuła koncertu zakłada aktywny udział publiczności i liczne interakcje z widownią. Wyposażony w prezenty Święty Mikołaj poprowadzi świąteczne konkursy, co w połączeniu z bożonarodzeniową scenografią sceniczną jak i wystrojem naszego teatru umożliw każdemu uczestnikowi poczucie magii zbliżających się świąt.

Patronat: Stowarzyszenie The Droshkoov Theatre

Bilety:
15 zł / osoba dla członków stowarzyszenia STDT
25 zł / osoba w przedsprzedaży
30 zł / osoba w dniu koncertu

W trakcie imprezy istnieje możliwość zakupu napojów w naszym Coctail Barze.

Otwarcie bram 18.30