REPERTUARKONCERT ŚWIĄTECZNY – podróż do krainy świątecznych utworów z całego świata – TDT EXCLUSIV

17
gru
Świąteczny koncert, podczas którego zabierzemy Państwa w podróż do krainy świątecznych utworów z całego świata. Na scenie wystąpią muzycy świetnie poruszający się w różnych gatunkach i stylach muzycznych, od muzyki popularnej, poprzez musicalową, na klasycznej kończąc. Ponadto, prowadzący koncert, swoją bajkową narracją, splecie całość wydarzenia w nastrojową bożonarodzeniową opowieść. W repertuarze koncertu znajdują się kolędy jak i świąteczne piosenki z całego świata, również te, które wszyscy kojarzymy ze znanych filmów bożonarodzeniowych. Formuła koncertu zakłada aktywny udział publiczności i liczne interakcje z widownią. Wyposażony w prezenty Święty Mikołaj poprowadzi świąteczne konkursy, co w połączeniu z bożonarodzeniową scenografią sceniczną jak i wystrojem naszego teatru umożliwi każdemu uczestnikowi poczucie magii zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Po koncercie świąteczne afterparty z Mikołajem na naszym parkiecie!
17 grudnia 2022 20:00
Świąteczny koncert, podczas którego zabierzemy Państwa w podróż do krainy świątecznych utworów z całego świata. Na scenie wystąpią muzycy świetnie poruszający się w różnych gatunkach i stylach muzycznych, od muzyki popularnej, poprzez musicalową, na klasycznej kończąc. Ponadto, prowadzący koncert, swoją bajkową narracją, splecie całość wydarzenia w nastrojową bożonarodzeniową opowieść. W repertuarze koncertu znajdują się kolędy jak i świąteczne piosenki z całego świata, również te, które wszyscy kojarzymy ze znanych filmów bożonarodzeniowych.
Formuła koncertu zakłada aktywny udział publiczności i liczne interakcje z widownią. Wyposażony w prezenty Święty Mikołaj poprowadzi świąteczne konkursy, co w połączeniu z bożonarodzeniową scenografią sceniczną jak i wystrojem naszego teatru umożliwi każdemu uczestnikowi poczucie magii zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.
Po koncercie świąteczne afterparty z Mikołajem na naszym parkiecie!
Bilety:
110 zł / osoba miejsce przy stoliku
80 zł / osoba miejsce w sektorze A
60 zł / osoba miejsce w sektorze B
dla członków STDT zniżka 20 zł dla każdej opcji biletowej.
Liczba miejsc ograniczona.
Do zobaczenia w The Droshkoov Theatre!
————————-
Wejściówki na wydarzenie dostępne również w teatrze muzycznym ul. Kręta 11, 65-770 Zielona Góra oraz na wejściu do teatru w dniu wydarzenia (jedynie w przypadku dostępności miejsc).
Przez całą noc do dyspozycji Naszych Gości będzie teatralny Cocktail Bar.
Otwarcie bram teatru – 19.30
Start – 20.00