REPERTUARKONCERT “FESTIWAL OPOLE ’80-90 !” – ZAMKNIĘCIE SEZONU 2022/2023 + AFTER PARTY – TDT EXCLUSIV

30
cze
UWAGA ! WYDARZENIE ZAMYKAJĄCE SEZON ARTYSTYCZNY 2022/2023 ….po nim rozpoczynamy WAKACJE PRZEŻYJMY TO JESZCZE RAZ ! – FESTIWAL OPOLE ’80-90 ! Jedna z większych własnych własna produkcji muzycznych w działalności Teatru Muzycznego "The Droshkoov Theatre". Tego wydarzenia na pewno nie można przegapić ! Koncert "Opole '80-90 – przeżyjmy to jeszcze raz"! będzie wiernym odwzorowaniem Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Na scenie zaprezentują się lubuscy artyści współpracujący na co dzień w teatrem muzycznym The Droshkoov Theatre. Wcielą się oni w rolę największych gwiazd polskiej muzyki rozrywkowej tamtego okresu. Na scenie zapewne usłyszymy, między innymi, niezapomniane przeboje z repertuaru Krzysztofa Krawczyka, Ireneusza Dudka, Izabeli Trojanowskiej, Maryli Rodowicz, Ewy Bem, Rudiego Schuberta, Andrzeja Zauchy, zespołów Bajm, Perfect czy Lombard.
30 czerwca 2023 20:00
UWAGA ! WYDARZENIE ZAMYKAJĄCE SEZON ARTYSTYCZNY 2022/2023 ….po nim rozpoczynamy WAKACJE😊
PRZEŻYJMY TO JESZCZE RAZ ! – FESTIWAL OPOLE ’80-90 !
Jedna z większych własnych własna produkcji muzycznych w działalności Teatru Muzycznego “The Droshkoov Theatre”. Tego wydarzenia na pewno nie można przegapić !
Koncert “Opole ’80-90 – przeżyjmy to jeszcze raz”! będzie wiernym odwzorowaniem Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Na scenie zaprezentują się lubuscy artyści współpracujący na co dzień w teatrem muzycznym The Droshkoov Theatre. Wcielą się oni w rolę największych gwiazd polskiej muzyki rozrywkowej tamtego okresu. Na scenie zapewne usłyszymy, między innymi, niezapomniane przeboje z repertuaru Krzysztofa Krawczyka, Ireneusza Dudka, Izabeli Trojanowskiej, Maryli Rodowicz, Ewy Bem, Rudiego Schuberta, Andrzeja Zauchy, zespołów Bajm, Perfect czy Lombard. Artystom będzie towarzyszyć festiwalowy zespół instrumentalny, złożona z doświadczonych muzyków:
•Dariusz Cetner – instrumenty klawiszowe
•Norbert Fleisher – gitara
•Łukasz Gaszyna – gitara
•Janusz Lewandowski – gitara basowa
•Edward Piniuta – perkusja
•Weronika Kulesza – Gryszczuk – trąbka, chórki
•Mateusz Skrzypczak – saksofon
Całość jak zawsze będzie prowadzona przez dwójkę elokwentnych i dowcipnych konferansjerów: „Krystynę Loskę” i „Jana Suzina” 🙂
Set lista tego koncertu to wybuchowa mieszanka największych hitów lat 80-90 zaprezentowanych na kultowym festiwalu organizowanym w Opolu.
Wydarzeniem tym chcemy przenieść widzów w świat polskiej piosenki lat dziewięćdziesiątych. Dlatego też wokaliści, chórki, konferansjerzy, jak również towarzyszący im zespół muzyczny, wystąpi w kostiumach i charakteryzacji zbliżonych do stylizacji artystów oryginalnie występujących na opolskim festiwalu. Scenografia także będzie ściśle nawiązywać do dekoracji z tamtego okresu, a więc nie zabraknie specjalnych, charakterystycznych grafik i iluminacji.
Można być pewnym, że zapowiada się wielki muzyczny show. Największe hity opolskich festiwali, mnóstwo wykonawców, niezwykła scenografia i dużo dobrej zabawy!
To ostatni koncert przed WAKACJAMI !
Liczba miejsc ograniczona.
Do zobaczenia!
Po części kulturalnej zapraszamy na utrzymaną w klimacie koncertu zabawę taneczną w naszej strefie rozrywkowej.
Afterparty poprowadzą Dj Kwadrat & Dj Klakson.
Bilety:
• 100 zł / osoba miejsce przy stoliku
• 80 zł / osoba miejsce w sektorze A
• 60 zł / osoba miejsce w sektorze B
• 50 zł / osoba miejsce stojące
Wejściówki na wydarzenie dostępne również w teatrze muzycznym ul. Kręta 11, 65-770 Zielona Góra (domofon – drzwi obok głównego wejścia do teatru) tel. 799-029 888 oraz na wejściu do teatru w dniu wydarzenia (jedynie w przypadku dostępności miejsc).
Przez całą noc do dyspozycji Naszych Gości będzie teatralny Cocktail Bar.
Otwarcie bram teatru – 20.00
Start SHOW – 20.30