REPERTUARKABARET MAŁŻEŃSKI – MAŁGORZATA CZYŻYCKA / PRZEMYSŁAW ŻEJMO / MARCIN WIŚNIEWSKI

6
paź
W piątek 6 października w teatrze na pewno będzie wesoło ! Kabaret Małżeński - to projekt, który powstał podczas pandemii, w domowym zaciszu. W skład wchodzą Małgorzata Czyżycka (kabaret "Ciach"), Przemysław Żejmo (kabaret " Jurki"). Jest to forma kabaretowa, która w sposób lekki (poza skeczami i podczas ich trwania) pokazuje relacje damsko-męskie. Nie jest to do końca wojna płci a raczej subtelne uszczypliwości i udowadnianie, w małżeńskim stylu, swoich racji. Skecze dotyczą spraw uniwersalnych i damsko męskich, w dobrym tego słowa znaczeniu. Razem z Małgorzatą i Przemkiem tego dnia na deskach teatru wystąpi również zielonogórski Bachus Marcin Wiśniewski!
Wydarzenie bez wyboru miejsc
6 października 2023 20:00

W piątek 6 października w teatrze na pewno będzie wesoło ! Kabaret Małżeński – to projekt, który powstał podczas pandemii, w domowym zaciszu. W skład wchodzą Małgorzata Czyżycka (kabaret “Ciach”), Przemysław Żejmo (kabaret ” Jurki”). Jest to forma kabaretowa, która w sposób lekki (poza skeczami i podczas ich trwania) pokazuje relacje damsko-męskie. Nie jest to do końca wojna płci a raczej subtelne uszczypliwości i udowadnianie, w małżeńskim stylu, swoich racji. Skecze dotyczą spraw uniwersalnych i damsko męskich, w dobrym tego słowa znaczeniu. Razem z Małgorzatą i Przemkiem tego dnia na deskach teatru wystąpi również zielonogórski Bachus Marcin Wiśniewski!
Do zobaczenia!
#tdt #teatrmuzyczny #muzykanażywo #thedroshkoovtheatre #show #potancowka #kabaret #kabaretmalzenski
Bilety:

50 zł / osoba przedsprzedaż
60 zł / osoba w dniu występu
Liczba miejsc ograniczona.
Wejściówki na wydarzenie dostępne również w teatrze muzycznym ul. Kręta 11, 65-770 Zielona Góra (domofon – drzwi obok głównego wejścia do teatru) tel. 799-029 888 oraz na wejściu do teatru w dniu wydarzenia (jedynie w przypadku dostępności miejsc).
Przez całą noc do dyspozycji Naszych Gości będzie teatralny Cocktail Bar.
Patronat: Stowarzyszenie The Droshkoov Theatre
Otwarcie bram teatru – 19.00
Start SHOW – 20.00