REPERTUARELVIS “STILL ALIVE” – KONCERTOWE SHOW – TDT EXCLUSIV

14
sty
Karnawałowa sobota w teatrze to zawsze coś specjalnego. Tym razem, sobotę 14 stycznia 2023 roku, spędzimy w klimacie lat 60 - tych. Zespół muzyczny w składzie Paweł Słoniowski - gitara basowa, Janusz Brzozowski gitara, Jakub Gościniak piano, Marek Siwka perkusja, razem z frontmanem Łukaszem Iwaniec, który wcieli się w Króla Rock and Rolla wykonają na żywo największe przeboje Elvisa Presleya. Zachęcamy do przebrania się w stroje z lat 60, stwórzmy razem wspaniałe widowisko i przenieśmy się do czasów gdy muzyka była muzyką. Podczas koncertu usłyszeć będzie można największe przeboje artysty w oryginalnych aranżacjach. Koncert wypełnią same hity Króla a więc "Love Me Tender", "In The Ghetto”, „Can’t Help Falling In Love”, “Jailhouse Rock", "oraz wiele wiele innych.
14 stycznia 2023 20:00
Karnawałowa sobota w teatrze to zawsze coś specjalnego. Tym razem, sobotę 14 stycznia 2023 roku, spędzimy w klimacie lat 60 – tych.
Zespół muzyczny w składzie
Paweł Słoniowski – gitara basowa,
Janusz Brzozowski gitara,
Jakub Gościniak piano,
Marek Siwka perkusja,
razem z frontmanem Łukaszem Iwaniec, który wcieli się w Króla Rock and Rolla wykonają na żywo największe przeboje Elvisa Presleya.
Zachęcamy do przebrania się w stroje z lat 60, stwórzmy razem wspaniałe widowisko i przenieśmy się do czasów gdy muzyka była muzyką. Podczas koncertu usłyszeć będzie można największe przeboje artysty w oryginalnych aranżacjach. Koncert wypełnią same hity Króla a więc “Love Me Tender”, “In The Ghetto”, „Can’t Help Falling In Love”, “Jailhouse Rock”, “oraz wiele wiele innych.
Po części kulturalnej zapraszamy na utrzymaną w klimacie koncertu zabawę taneczną w naszej strefie rozrywkowej.
Afterparty poprowadzą Dj Sing & Dj Kwadrat.
Dress code: lata 60
Do zobaczenia!
Bilety:
– 70 zł / osoba miejsce siedzące w sektorze A
– 50 zł / osoba miejsce siedzące w sektorze B
– 40 zł / osoba miejsce stojące
– dla członków STDT zniżka 20 zł dla każdej opcji biletowej
Wejściówki na wydarzenie dostępne również w teatrze muzycznym ul. Kręta 11, 65-770 Zielona Góra oraz na wejściu do teatru w dniu wydarzenia (jedynie w przypadku dostępności miejsc).
Przez całą noc do dyspozycji Naszych Gości będzie teatralny Cocktail Bar.
Otwarcie bram teatru – 19.00
Start SHOW – 20.00