REPERTUARDRUGIE URODZINY TEATRU MUZYCZNEGO – URODZINOWE PARTY! – TDT EXCLUSIVE

18
lis
Z początkiem listopada stuknie nam na liczniku DRUGI rok funkcjonowania, bawienia Was i bawienia się z Wami ! Z tej okazji zapraszamy do świętowania tej rocznicy z nami podczas wyjątkowego wieczoru animacji, zabaw, konkursów i najlepszego after party w mieście, w tym wypadku urodzinowego party :) Głównym punktem programu będzie pokaz nieposkromionej iluzji i magii w wykonaniu cenionego prestidigitatora Don Bathazare de Pierd'a !
18 listopada 2023 20:00

Z początkiem listopada stuknie nam na liczniku DRUGI rok funkcjonowania, bawienia Was i bawienia się z Wami !
Z tej okazji zapraszamy do świętowania tej rocznicy z nami podczas wyjątkowego wieczoru animacji, zabaw, konkursów i najlepszego after party w mieście, w tym wypadku urodzinowego party 🙂
Głównym punktem programu będzie pokaz nieposkromionej iluzji i magii w wykonaniu cenionego prestidigitatora Don Bathazare de Pierd’a !

Skoro zapraszamy naszych Gości na urodziny to oczywiście… bezpłatnie ! W tę rocznicową sobotę czekamy na Wszystkich chętnych odwiedzenia nas bez żadnych biletów !

2 urodziny Teatru spędzimy więc Razem na wesoło. Szykujemy sporo niespodzianek i gwarantujemy udaną zabawę przez cały wieczór. Ekipa TDT przywita Was lampką szampana i jak to na urodzinach bywa, nie zabraknie okolicznościowego tortu oraz wyjątkowego wystroju…

Czekamy na Was ! Prezenty mile widziane.. 🙂

W tym wyjątkowym dniu “Urodzinowe Party” poprowadzą wszyscy nasi wodzireje: Dj Sing & Dj Kwadrat & Dj Klakson & Dj Śledź !

Do zobaczenia!

#stdt #teatrmuzyczny #standup #thedroshkoovtheatre #show #urodziny #potancowka #livemusic

Przez całą noc do dyspozycji Naszych Gości będzie teatralny Cocktail Bar.

★★★★★ ★★★

📆 SOBOTA 18.11.2023
📌 DRUGIE URODZINY TEATRU MUZYCZNEGO – URODZINOWE PARTY ! – TDT EXCLUSIVE
🏛 The Droshkoov Theatre, ul. Kręta 11, Zielona Góra, tel.799-029-888, www.tdt.zgora.pl

⏰ START – 20.00 (otwarcie bram teatru – 19.00)

🎫 Bilety:
– pobierz darmowy bilet

Wejściówki na wydarzenie dostępne również w teatrze muzycznym ul. Kręta 11, 65-770 Zielona Góra (domofon – drzwi obok głównego wejścia do teatru) tel. 799-029 888 oraz na wejściu do teatru w dniu wydarzenia (jedynie w przypadku dostępności miejsc).

★★★★★ ★★★
Partnerzy i Patroni wydarzenia:
🟥Stowarzyszenie The Droshkoov Theatre
⬛️Radio Index Zielona Góra
🟥Portal wzielonej.pl

★★★★★ ★★★
Chcesz być na bieżąco z wydarzeniami?
Polub fanpage TETARU MUZYCZNEGO THE DROSHKOOV THEATRE
★★★★★ ★★★