REPERTUARARTUR BELING – WIECZÓR AUTORSKI – “TEKSTY Z NICZEGO CZYLI Z GŁOWY”

18
lis
W piątek 18 listopada 2022 r. zapraszamy Państwa na spotkanie z Arturem Belingiem - aktorem, lektorem, felietonistą, muzykiem i fotografem. Tego dnia na naszej scenie zaprezentowany zostanie utrzymany w luźnej konwencji autorskiego spotkania – w dialogu z widzem – program kabaretowy, na który składają się teksty satyryczne – piosenki, wiersze, monologi i skecze, w które niejednokrotnie wciągana jest publiczność. Teksty prezentowane w programie zostały stworzone w większości na potrzeby radiowych programów satyrycznych emitowanych przez kilka lat w Radiu Zachód, a niektóre także na antenie “Trójki’. Po części kulturalnej zapraszamy na utrzymaną w klimacie koncertu zabawę taneczną w naszej strefie rozrywkowej. Afterparty poprowadzą Dj Sing & Dj Klakson.
18 listopada 2022 20:00
W piątek 18 listopada 2022 r. zapraszamy Państwa na spotkanie z Arturem Belingiem – aktorem, lektorem, felietonistą, muzykiem i fotografem. Tego dnia na naszej scenie zaprezentowany zostanie utrzymany w luźnej konwencji autorskiego spotkania – w dialogu z widzem – program kabaretowy, na który składają się teksty satyryczne – piosenki, wiersze, monologi i skecze, w które niejednokrotnie wciągana jest publiczność. Teksty prezentowane w programie zostały stworzone w większości na potrzeby radiowych programów satyrycznych emitowanych przez kilka lat w Radiu Zachód, a niektóre także na antenie “Trójki’.
Po części kulturalnej zapraszamy na utrzymaną w klimacie koncertu zabawę taneczną w naszej strefie rozrywkowej.
Afterparty poprowadzą Dj Sing & Dj Klakson.
Do zobaczenia!
Bilety:
• 45 zł / osoba miejsce przy stoliku
• 35 zł / osoba miejsce w sektorze A
• dla członków STDT zniżka 10 zł dla każdej opcji biletowej
Wejściówki na wydarzenie dostępne również w teatrze muzycznym ul. Kręta 11, 65-770 Zielona Góra oraz na wejściu do teatru w dniu wydarzenia (jedynie w przypadku dostępności miejsc).
Przez całą noc do dyspozycji Naszych Gości będzie teatralny Cocktail Bar.
Otwarcie bram teatru – 19.00
Start SHOW – 20.00