REPERTUAR27.11.2021 – ANDRZEJKI Z TDT – WIELKI FINAŁ SHOW – Twoja Mordka Brzmi Znajomo

27
lis
Wielki Final SHOW „Twoja Mordka Brzmi Znajomo". Jak wszyscy wiemy do chwili obecnej zrealizowano 3 edycje show, w trakcie których zaprezentowało się łącznie 24 wykonawców. Z każdego odcinka do wielkiego finału zakwalifikowano po 3 uczestników, najwyżej ocenionych przez JURY. Finał będzie więc pokazem tego co najlepsze z najlepszych. 9 wyselekcjonowanych talentów na jednej scenie w jednym miejscu i tej samej godzinie !!!
Wydarzenia zakończone
27 listopada 2021 19:00 - 28 listopada 2021 00:00

Wielki Final SHOW „Twoja Mordka Brzmi Znajomo”. Jak wszyscy wiemy do chwili obecnej zrealizowano 3 edycje show, w trakcie których zaprezentowało się łącznie 24 wykonawców. Z każdego odcinka do wielkiego finału zakwalifikowano po 3 uczestników, najwyżej ocenionych przez JURY. Finał będzie więc pokazem tego co najlepsze z najlepszych. 9 wyselekcjonowanych talentów na jednej scenie w jednym miejscu i tej samej godzinie !!!

Program:

 1. Prezentacja uczestników i jury programu,

 2. Występy finałowe,

 3. Obrady Jury a w jej trakcie WRÓŻBY ANDRZEJKOWE,

 4. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród,

 5. Andrzejkowa zabawa taneczna – Dj Drake w swoim popisowym secie.

Wydarzenie poprowadzi: Łukaszewski Łukasz

Patronat: Stowarzyszenie The Droshkoov Theatre  https://stdt.pl/

Bilety:

 • 40 zł / osoba dla członków stowarzyszenia STDT 

 • 50 zł / reszta świata 

DRESS CODE: barwy TDT czerwono / czarne

W trakcie imprezy istnieje możliwość zakupu drinków i napojów w naszym Coctail Barze. 

Otwarcie bram 19.00 

Dla przypomnienia reguły gry dla programu:

W programie „Twoja Mordka Brzmi Znajomo” uczestnicy mają za zadanie jak najwierniej odwzorować (WOKALNIE – RUCHOWO – WIZUALNIE) wybrane przez siebie postacie, którymi są artyści polskiego i zagranicznego rynku muzycznego. Jurorzy oceniają poszczególne występy, przydzielając każdemu z uczestników punkty w każdej z 3 dziedzin vocal, ruch i look w następujących przedziałach:

 • 10 punktów – najlepsze wykonanie

 • 7 punktów

 • 6 punktów

 • 5 punktów

 • 4 punkty

 • 3 punkty

 • 2 punkty

 • 1 punkt – najsłabsze wykonanie

Maksymalna hipotetyczna liczba punktów do zdobycia wynosi wiec 30 punktów (10 punktów w kategorii vocal, 10 punktów w kategorii ruch i 10 punktów w kategorii wizual).

Po głosowaniu jurorów, dodatkowo każdy z uczestników przyznaje „swoje” 5 punktów wybranemu przez siebie konkurentowi (nie można głosować na siebie).

Suma wszystkich punktów daje miejsce na liście RANKINGOWEJ, lokalizując poszczególnych Wykonawców od miejsca 8 do 1.

Ostatni etap wyboru to głosowanie publiczności. Do tego etapu wchodzą jedynie 3 pierwsze osoby z największą liczbą punktów po głosowaniu jury i wykonawców.

Na komendę konferansjera publiczność otworem paszczowym poprzez krzyki, buczenie wyraża swój wybór jeżeli chodzi o zwycięzcę z trzech wybranych finalistów finału.

Pomiar głośności „wycia” publiki dokonywany będzie przez konferansjera certyfikowanym decybelomierzem będącym na stanie w TDT. Wartość uzyskanych decybeli zostaje zsumowana z punktami zdobytymi do tego momentu.

Suma wszystkich punktów jest decydująca jeżeli chodzi o układ pierwszej trójki w programie.

Jeśli w pierwszej trójce znajdzie się więcej osób niż 3 z identyczną liczbą punktów do ścisłego trzyosobowego finału przechodzi ten uczestnik, który dostał więcej punktów od jurorów (bez punktów od artystów), a jeśli obaj otrzymali od jurorów po tyle samo punktów, finalistę autorytatywnie wskazuje przewodniczący jury.

Nagroda główna dla zwycięzcy:

 • Czek bez pokrycia na kwotę 100 000 PLN !!!

 • Pamiątkowa nagroda rzeczowa !!!

 • Występ jako support na najbliższym koncercie w TDT w roku 2022 !!!