REPERTUARREWIA “DIVAS NIGHT” + AFTER PARTY

22
kwi
Po sukcesie spektaklu "Show Girls" wracają na naszą scenę z nowym programem: "Divas Night" ! Razem z Fundacją "Kultura dla Tolerancji" zapraszamy na niezapomniany, pełen radości i wzruszeń wieczór z największymi diwami polskich i światowych scen. Usłyszycie Państwo utwory znane, lubiane, ale nie zabraknie wzruszeń oraz kabaretu. Papina McQueen zabierze Was w niezwykłą podróż najtańszymi liniami lotniczymi, Babsi Bonér rozgrzeje Was do czerwoności, a wisienką programu będzie zjawiskowa Nadira, która zabierze Was w otchłań orientalnego tańca brzucha.
22 kwietnia 2023 20:00
Po sukcesie spektaklu “Show Girls” wracają na naszą scenę z nowym programem: “Divas Night” ! Razem z Fundacją “Kultura dla Tolerancji” zapraszamy na niezapomniany, pełen radości i wzruszeń wieczór z największymi diwami polskich i światowych scen. Usłyszycie Państwo utwory znane, lubiane, ale nie zabraknie wzruszeń oraz kabaretu. Papina McQueen zabierze Was w niezwykłą podróż najtańszymi liniami lotniczymi, Babsi Bonér rozgrzeje Was do czerwoności, a wisienką programu będzie zjawiskowa Nadira, która zabierze Was w otchłań orientalnego tańca brzucha.
Występują:
-Papina McQueen,
-Babsi Bonér,
-Nadira
Czas trwania show: 90 minut.
Będzie gorąco i zmysłowo !
Autor zdjęć na grafice: Krzysztof Marchlak.
Po części kulturalnej zapraszamy na utrzymaną w klimacie koncertu zabawę taneczną w naszej strefie rozrywkowej. Afterparty poprowadzą Dj Kwadrat & Dj Sing.
Do zobaczenia!
Bilety:
-110 zł / osoba miejsce przy stoliku
-90 zł / osoba miejsce w sektorze A
-70 zł / osoba miejsce w sektorze B
-50 zł / osoba miejsce stojące.
Wejściówki na wydarzenie dostępne również w teatrze muzycznym ul. Kręta 11, 65-770 Zielona Góra (domofon – drzwi obok głównego wejścia do teatru) tel. 799-029 888 oraz na wejściu do teatru w dniu wydarzenia (jedynie w przypadku dostępności miejsc).
Przez całą noc do dyspozycji Naszych Gości będzie teatralny Cocktail Bar.
Otwarcie bram teatru – 19.00
Start SHOW – 20.00